Czesław Mozil o swoim tajemnym ślubie! Artysta uchyla rąbka tajemnicy!

Czesław Mozil o swoim tajemnym ślubie! Artysta uchyla rąbka tajemnicy!

Czesław Mozil wziął ślub prawie dwa lata temu. Mężczyzna od kilku lat tworzył z wybranką Dorotą szczęśliwy związek, ale dopiero niedawno para postanowiła go sformalizować. Jak wyglądała ich uroczystość?

Czesław Mozil o swoim tajemnym ślubie! Artysta uchyla rąbka tajemnicy!

Czesław Mozil i jego wybranka Dorota przez długi czas nie myśleli o ślubie. Do decyzji skłoniła ich sytuacja, w której kobieta była w szpitalu, miała operację, a on przez ponad dobę nie wiedział, co się dzieje z ukochaną, bo był „obcy”. Nie było zaręczyn, kolacji przy świecach. Para po prostu dogadała się, że bierze ślub. Dla Czesława i jego żony bardzo ważna jest wzajemna komunikacja, która znacznie ułatwia im życie. 

Jak wyglądał ślub pary? Nie było ekskluzywnego wesela ani tańców do rana. Rodzice pary pierwszy raz spotkali się na weselu. Wszyscy najpierw poszli do urzędu stanu cywilnego, potem na plażę nad Wisłę oraz obiad weselny. Małżeństwo o godz. 23 już było w łóżku. 

– Zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i mojego menedżera. Mój ojciec przyjechał z Danii, była mama Doroty. Jakiś czas temu zostaliśmy z Dorotą półsierotami. Nasi rodzice po raz pierwszy się spotkali na weselu. Poszliśmy do urzędu, potem na plażę nad Wisłę. Nikogo nie było, puściliśmy piosenki Cohena, wypiliśmy szampana. Potem obiad weselny. I byliśmy w łóżku o 23.00. Mój ojciec pojechał z moim szwagrem pod Sejm. Dokładnie wtedy były protesty, gdy posłowie opozycji okupowali salę sejmową. Ojciec widział to w polskiej telewizji w Danii, a wtedy mógł przeżyć sam – mówił Czesław Mozil w rozmowie z „Vivą!”.

Co będzie dalej?

 – W Skamiejce na Pradze potańczyliśmy na barze. To był cudowny dzień. Byliśmy w doskonałych nastrojach – dodała jego żona. 

Para myśli o powiększeniu rodziny. Małżeństwo ma jedno zmartwienie.

– Jedyne zmartwienie, jakie mamy, rozmawiając o przyszłości – jak długo uda nam się być razem. Od momentu zachorowania mojego ojca do śmierci minęły tylko trzy miesiące. Więc nic nie jest na zawsze. To jedyne zmartwienie – wyznała żona artysty.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ