Nie żyje babcia Dody. Jak pożegnała ją artystka

Czy Doda obejrzy „Kobiety mafii”? Szczera odpowiedź piosenkarki!

W styczniu pojawił się trailer filmu “Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Jedną z głównych ról gra Doda. Katarzyna Warnke, która gra w konkurencyjnym filmie Patryka Vegi, bardzo dobrze oceniła zdolności aktorskie piosenkarki. Jak zareagowała na te słowa wokalistka i czy zamierza obejrzeć „Kobiety mafii”?

Czy Doda obejrzy „Kobiety mafii”? Szczera odpowiedź piosenkarki!

Poprzednie części kultowego „Pitbulla” wyreżyserował Patryk Vega, jednak w wyniku nieporozumień z producentem ostatnią część wyreżyserował Władysław Pasikowski. Niektórzy aktorzy odmówili udziału w produkcji. Należą do nich m.in. Piotr Stramowski oraz Katarzyna Warnke. Jednak aktorka doceniła zdolności aktorskie Dody!

„Oczywiście, że pójdę. Widziałam wczoraj po raz pierwszy trailer i muszę przyznać, że Doda jest bardzo fajna. Bardzo mi się podobała i myślę, że jeśli będzie taka jak w trailerze, to będzie miała sukces i myślę, że słuszny. To jest ogromne wyzwanie. “Pomimo tego, że zaczyn się wziął z konfliktu i pomimo tego, że jestem całkowicie oddana i lojalna wobec Patryka Vegi i uważam, że jest to dziwne, że teraz robi to inny reżyser, to doceniam pracę tych ludzi i z tego, co widziałam, to może być bardzo fajnie” – mówiła niedawno Katarzyna Warnke w rozmowie z „Party”.

Czy Doda obejrzy “Kobiety mafii”?

A czy Doda obejrzy konkurencyjny film? Oczywiście. Nie wszyscy wiedzą, że piosenkarka jest kinomanką. Jest jej również miło, że koleżanka po fachu doceniła jej pracę na planie, gdyż dużo częściej spotyka się z hejtem.  

Chodzę na wszystkie filmy, więc  też pewnie pójdę z ciekawości. Jak tak powiedziała, to bardzo miło. Hołduję zasadzie, że nie ma co sobie zazdrościć. Nie zaskakuje mnie, gdy ktoś z branży mnie hejtuje, bo bardziej zaskoczyłoby mnie jakby ktoś miał klasę i powiedział coś zgodnie z prawdą abo był ponad tym i zachowywałby się elegancko bez zazdrości, serdecznie. Ja wszystkim kibicuję. Mogę jej podziękować, że obiektywnie oceniła zwiastun.

Film “Kobiety mafii” wchodzi do kin 20 lutego, a “Pitbull” 15 marca. Zamierzacie obejrzeć te produkcje?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

565 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”
Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”!  Co stanie się z Markiem Mostowiakiem?

Kacper Kuszewski zaskoczył fanów. Aktor zdecydował, że po 18 latach odchodzi z "M jak miłość"....