Angelina Jolie zachwycona pytaniem 12-letniej Polki!

Angelina Jolie wzięła udział w programie emitowanym na kanale BBC, który dotyczył kryzysu emigracyjnego. Aktorka odpowiadała na pytania od publiczności. Jedno z nich zadała 12-letnia Polka! Jolie była zachwycona mądrością polskiej nastolatki!

Czy należy przyjąć uchodźców ?

W siedzibie BBC odbyło się spotkanie dotyczące kryzysu emigracyjnego, na które została zaproszona Angelina Jolie. Aktorka już od 2001 roku jest ambasadorką dobrej woli Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR). Podczas programu Jolie prosiła Brytyjczyków, aby nie opuszczali Unii Europejskiej oraz apelowała o przyjęcie syryjskich uchodźców, którzy uciekli z rejonów objętych konfliktem zbrojnym. Skrytykowała również politykę państw, które nie chcą przyjąć cudzoziemców. Aktorka odpowiadała także na pytania od publiczności.

Mądre pytanie

Podczas programu obecna była 12-letnia Paulina Zubrzycka, która od sześciu lat mieszka z rodzina w Wielkiej Brytanii. Dziewczyna uważnie przysłuchiwała się rozmowom. W pewnym momencie nastolatka postanowiła zadać aktorce ważne dla niej pytanie. Zapytała, jak poprawić integrację młodych imigrantów w Wielkiej Brytanii, zwłaszcza tych, którzy dołączają do nowych klas. Wielu z nich czuje się wtedy bardzo zagubionych.

Zostań przyjacielem

„Cóż za piękne pytanie!”- zareagowała Angelina, która była wyraźnie zaskoczona mądrością polskiej nastolatki. „Myślę, że najlepszą rzeczą, jaką możecie zrobić, szczególnie w tym wieku i w szkole, w której ciężko jest się czasem zaadaptować, jest bycie prawdziwym przyjacielem. Każdą nową osobę traktujcie w taki sposób, w jaki sami chcielibyście być traktowani, dlatego wypytujcie ich, skąd pochodzą, interesujcie się ich kulturami ” – radziła hollywoodzka gwiazda.

Angelina Jolie powraca?

Już od długiego czasu mówi się o złej kondycji Angeliny Jolie. Podobno aktorka prawie nie wychodzi z domu, dużo pije i coraz mniej je. Jednak hollywoodzka gwiazda na swoim Instagramie przekonuje, że nie potrzebuje leczenia, gdyż jej role są dla niej najlepszą terapią. Ostatnią rolę zagrała w 2015 roku w filmie „Nad morzem”, który sama wyreżyserowała. Niedługo ponownie zobaczymy ją w filmie „Salt”, w którym wcieli się w agentkę CIA – Evelynę Salt. Nie możemy się już doczekać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ