Fani zachwycają się włosami Ani Lewandowskiej! Co trenerka z nimi zrobiła?

Klara Lewandowska nie je glutenu? Znamy odpowiedź!

Ania Lewandowska znana jest z restrykcyjnego przestrzegania diety. A co je jej córka Klara? Wiemy, czy dziewczynka może jeść gluten!

Klara Lewandowska je gluten? Znamy odpowiedź!

Ania Lewandowska od dawna pasjonuje się nie tylko treningami, ale też zdrową dietą. Trenerka dba nie tylko o zdrowe posiłki dla swojej rodziny, ale także innych osób ze świat sportu oraz fanów. Gwiazda wraz ze swoim teamem układa diety, a także prowadzi prowadzi też sklep internetowy, w którym możemy kupować zdrowe słodycze, musy oraz masła smakowe.

Nie jest tajemnicą, że jej mąż Robert przestrzega diety ułożonej przez żonę. Od kilku lat nie je glutenu, a czy córka Klara również nie może jeść wielu składników?

„Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego”- niedawno mówiła Anna Lewandowska w niemieckim wydaniu “Gali”.

View this post on Instagram

➡️Jak jeść żeby lepiej się czuć? ➡️Jak jeść żeby przestać borykać się z ciągłymi wzdęcia i czy też wydetym brzuchem? ➡️Jak jeść żeby lepiej spać? Czy wiecie, że… tak naprawdę łatwiej przestrzegać zdrowej diety, jeśli tylko odpowiednio wcześniej zaplanujesz posiłki. ————- Przestrzegaj kilku prostych zasad: 1.Jedz produkty zbożowe pełnoziarniste – dostarczają one sporo błonnika oraz składników mineralnych. 2.Kupuj sezonowe warzywa i owoce – są one cennym źródłem wielu witamin, antyoksydantów i składników mineralnych. 3.Jedz mniej mięsa, szczególnie czerwonego i tłustego – tłuste mięso zawiera z reguły sporo nasyconych kwasów tłuszczowych i cholesterolu. 4.Jedz dużo ryb i owoców morza – są one dobrym źródłem jodu oraz tłuszczów z rodziny omega-3. 5.Wybieraj zdrowe tłuszcze roślinne – zawierają one sporo potrzebnych dla naszego organizmu nienasyconych kwasów tłuszczowych. 6. Pamiętaj o probiotykach – odpowiednio dopasowana suplementacja probiotyczna przyczynia się do zauważalnej poprawy kondycji psychicznej i fizycznej 7. Staraj się jeść wolno, dokładnie gryź pokarm, nie popijaj i… Więcej produktów w jednym daniu nie znaczy lepiej. Nasz układ pokarmowy tego nie lubi. Obserwuj swój organizm. Ja stosuję dietę rozdzielną, a Ty? ——————- Rozważ wykluczenie ze swojej diety: 1.Pszenicy i nabiału krowiego – pszenica jest źródłem glutenu a nabiał krowi – laktozy. Gluten i laktoza są z kolei najczęstszą przyczyną nietolerancji pokarmowych. 2.Produktów wysokoprzetworzonych – są z reguły wysokokaloryczne, dostarczają także sporo tłuszczów i cukrów prostych. 3.Strączków – są źródłem lektyn, które utrudniają przyswajanie wielu cennych witamin i składników mineralnych. Ogranicz ich spożycie zwłaszcza, gdy cierpisz na takie dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego jak wzdęcia i bóle brzucha. Ważne jest odpowiednie ugotowane warzyw strączkowych. ——————– #annalewandowska #healthyplanbyann #zdrowie

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Tajemnicza dieta Klary

Wielu fanów trenerki zrozumiało, że dziewczynka w ogóle nie może jeść glutenu. Oprócz tego Ania Lewandowska poleca rozważenie wykluczenie ze swojej diety:

„Pszenicy i nabiału krowiego – pszenica jest źródłem glutenu a nabiał krowi – laktozy. Gluten i laktoza są z kolei najczęstszą przyczyną nietolerancji pokarmowych” – czytamy na Instagramie trenerki.

“Mój lekarz rodzinny i lekarz rodzinny moich dzieci w Szwajcarii polecają zrobić najpierw badania krwi na nietolerancję glutenu i laktozy i zalecają wykluczyć dopiero wtedy kiedy ta nietolerancja występuje… nie należy ich zdaniem wykluczać laktozy i glutenu na ślepo u dorosłych a pewno nie u dzieci…”

“Też z tym się zgadzam.Nie ma co rezygnować z czegoś, tyllo dlatego że ktoś mówi że nie zdrowe itp.” – komentowali internauci.

Jak jest naprawdę? Czy Klara rzeczywiście nie je nic z glutenem?

„I tak to jest jak się słucha PLOTKI!!! MOJA CÓRKA JE PRODUKTY ZAWUERAJĄCE GLUTEN, STARAMY SIĘ ELIMINOWAĆ PSZENICĘ” – wymownie napisała Anna Lewandowska.

View this post on Instagram

Mothers Day! I would call this Day the Day of the Life’s Greatest Teacher!, ♥️ This is a day in which we should thank every mother, each of the wonderful women who gave us life,took care of us and taught us. ______________________________ Dzień Mamy, nazwałabym także Dniem Najwspanialszej Nauczycielki Życia lub Dniem Bohaterki! To dzień, który powinien być podziękowaniem dla każdej mamy, dla każdej z cudownych kobiet, które dały nam życie, pielęgnowały i uczyły.3 Moja Mama. ♥️ Bez niej nie byłabym tym, kim jestem. To dzięki niej jestem i mogę być również mamą… 🙏 To ona nauczyła mnie kochać bezwarunkowo, to ona nauczyła mnie empatii. To ona pokazała mi, że kiedy jest czas na łzy to trzeba je wypłakać i że szczęście najlepiej smakuje z najbliższymi. To ona pokazała mi, że w życiu nie ma tylko czerni i bieli, ale są różne odcienie szarości. To ona jest zawsze, kiedy tego potrzebuję. Wysłucha, przytuli i doradzi. I w dodatku ten nasz temperament… 😉😘 Kocham ❤ Życzę nam Drogie Mamy, najpiękniejszych chwil i niezapomnianych momentów z naszymi pociechami. #mothersday #annalewandowska #mom #positive #happy #photo @martawojtal

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...