Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo

Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo? Piłkarz mówi o „dzieciach” i tajemniczo się uśmiecha

Robert Lewandowski w maju powitał na świecie swoją córeczkę Klarę. Piłkarz już kilka razy pokazywał na Instagramie zdjęcia z dziewczynką. Widać, że sportowiec jest bardzo dumny. To jego pierwsze dziecko, ale pewnie nie ostatnie! W ostatnim wywiadzie kapitan polskiej reprezentacji mówił o „dzieciach” i tajemniczo się uśmiechał… Czy już niedługo Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo?

Spełnił swoje marzenie

Robert Lewandowski czwartego maja powitał na świecie swoją córeczkę Klarę. Piłkarz jako pierwszy poinformował fanów o narodzinach dziewczynki oraz zdradził, jakie otrzymała imię. Przypominamy, że to również od niego dowiedzieliśmy się o ciąży Ani. Szóstego grudnia Robert Lewandowski podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt strzelił gola z rzutu wolnego. Sportowiec w przypływie radości włożył piłkę pod koszulkę i udawał, że ssie smoczka. Piłkarz przyznał później, że taki „scenariusz” był jego marzeniem. Chciał jako pierwszy ogłosić, że jego ukochana jest w ciąży.

Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo? Piłkarz mówi o „dzieciach” i tajemniczo się uśmiecha

Obecnie rodzina Lewandowskich przebywa na wakacjach we Włoszech. Małżeństwo czule zajmuje się dziewczynką, a Robert niedawno pokazał zdjęcie ze spaceru z córeczką. Fani zastanawiają się, czy Klara będzie miała rodzeństwo… Sportowiec w najnowszym filmiku marki Huawei uchyla rąbka tajemnicy!  Fotograf Marta Wojtal zadała kilka pytań Lewemu. Jedno dotyczyło powiększenia rodziny. Przeczytaj, jak piłkarz odpowiedział!

 – Kiedy miałeś ostatnio najszczęśliwszy moment w życiu? Nie mówię o sporcie?

– A niedawno, niedawno…

 – A co inaczej ci się wraca po treningu do domu?

– Tak, fajnie, takie inne uczucie. Teraz mogę powiedzieć pełną parą… rodzina.  

– Trzy pierwsze rzeczy, które przychodzą ci do głowy, które dają ci szczęście?

– Dobre jedzenie, nie jestem wymagający (śmiech), zwycięstwa dają mi szczęście, no i bramki. Znajomi, rodzina – to to jest chyba prawdziwe szczęście.

– Dzieciaki w liczbie mnogiej?

– W liczbie mnogiej – powtarza piłkarz i tajemniczo się uśmiecha.

Zobaczcie nagranie!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=80&v=Xrci1dtlpSA

W takim razie czekamy na nowe wieści! Myślicie, że para już wkrótce będzie chciała powiększyć rodzinę?

 

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ