Ryanair zwolnił załogę, która ujawniła, że spała na podłodze w Maladze

Trzy tygodnie temu w sieci pojawiło się zdjęcie śpiącej na podłodze załogi Ryanaira. Na Facebooku umieścili je sami pracownicy, a dyrektor operacyjny linii tłumaczył, że w hotelach w Maladze po prostu zabrakło dla nich miejsc.

Jak informuje BBC, wszystkie 6 osób ze zdjęcia zostało już przez Ryanair zwolnionych “za poważne wykroczenie”. Rzecznik linii nie zaprzecza, że chodzi o głośne zdjęcie i pokazanie, w jakich warunkach musieli “odpoczywać” między lotami.

“Doprowadziło to do pojawienia się doniesień medialnych, które spowodowały nieodwracalną utratę zaufania do tych sześciu osób” – brzmi oficjalne stanowisko Ryanaira.

Ryanair twierdzi, że załoga spędziła tylko chwilę w pokoju, który widać na zdjęciu, a resztę nocy w saloniku VIP. Z ustaleń portugalskich związków zawodowych SNPVAC wynika jednak, że w takich warunkach pracownicy przebywali od 1:30 aż do 6 rano.

This is Porto crew last night stranded on the floor of Málaga crew room. They were diverted due to the storm and the company left them there.#RyanairMUSTChange

Opublikowany przez Ryanair MUST Change Niedziela, 14 października 2018

fot. kadr z wideo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4133 More posts in Newsy category
Recommended for you
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę i to wyzwanie”
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę to wyzwanie”

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Gwiazda prowadzi wiele projektów, a od niedawna catering! Jak jej...