Kinga Rusin zmieniła fryzurę

Kinga Rusin zmieniła fryzurę! Już tak nie wygląda!

Wiosna kalendarzowa coraz bliżej! Pora na zmiany? Doskonale wie o tym Kinga Rusin, która postawiła na nową fryzurę! Gwiazda zdecydowała się na długą grzywkę! Jak wygląda po metamorfozie? Zobaczcie!

Kinga Rusin zmieniła fryzurę

Wiosna już tuż, tuż… więc pora na zmiany? Najbardziej zauważalne są zmiany w wyglądzie. Na wiosenną metamorfozę zdecydowała się Kinga Rusin. Dziennikarka zaszalała z fryzurą – nadal ma proste, ciemne włosy, ale pojawiła się też długa grzywka! Podoba wam się prowadząca program „Agent” w nowej odsłonie?

https://www.instagram.com/p/BRqDRhjD4Nf/?taken-by=kingarusin

Fani nie szczędzili dziennikarce komplementów.

„Ale ładnie, bardzo mi się podoba?”,

„Wow niesamowita odmiana ? Brawo za odwagę ???”,

„Zmiana pozytywna Przepiękny wyglad zresztą jak zawsze”

„Pięknie pani Kingo. Trzeba było pójść na całość i zaszaleć jeszcze z kolorem. ???” – pisali zachwyceni internauci.

Piękna i młoda

Kinga Rusin niedawno obchodziła 46. urodziny. Fani uważają, że dziennikarka zdecydowanie nie wygląda na swoje lata. Jak ona to robi? Przede wszystkim stawia na naturalną pielęgnację. Gwiazda stacji TVN nie boi się publikować zdjęć bez makijażu.

Dziękuje za komplementy pod moim zdjęciem „no make-up”. Było mi naprawdę miło, tym bardziej, że sama cenię i lubię naturalność oraz naturę. Gdyby ktoś chciał porównywać, u mnie wszystko NATURALNE, bez silikonów i bez wypełniaczy, bez sztucznych dodatków i szkodliwych „ulepszaczy”, bez podstępów, bez kompromisów i fałszywych sojuszy. Po swojej stronie mam za to ujarzmioną moc żywiołów! Dowody na www.patandrub.eu” – pisała na Facebooku niedawno Kinga Rusin.

Dziennikarka może pochwalić się też bardzo dobrą figurą. Zmieniła nawyki żywieniowe oraz regularnie ćwiczy na spektakularne efekty nie trzeba było długo czekać. 

„Wreszcie czuję się świetnie w swojej skórze. Jestem w dobrej formie i mam tego świadomość. Kompletnie zmieniłam nawyki żywieniowe, zaczęłam bardzo świadomie wybierać produkty, żeby czerpać z nich to, czego naprawdę potrzebuje mój organizm. Wykluczyłam z diety to, co mi nie służyło, i wróciłam do regularnych ćwiczeń. (…) Chciałam pokazać kobietom, że jak się chce, to można! Niezależnie od wieku” – mówiła dziennikarka w rozmowie z magazynem „Flesz”.

https://www.instagram.com/p/BRTnG7Vj7Bb/?taken-by=kingarusin

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ kingarusin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ