Kinga Rusin

Kinga Rusin zachwyca w bikini! A to wszystko bez „silikonów i wypełniaczy”

Kinga Rusin Dziękuje fanom za miłe słowa pod zdjęciem bez makijażu, które opublikowała kilka dni temu. Przy okazji pokazuje kolejną fotkę. Tym razem pozuje w odważnym bikini. Zobaczcie!

 

No make up

Kinga Rusin kilka dni temu opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie bez makijażu. Nietypowa fotka miała zwrócić uwagę internautów na problem likwidacji nadzoru nad Lasami Państwowymi i znacznego ograniczenia możliwości działania organizacji ekologicznych.

Pod fotką pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy od fanów.

-Wygląda Pani pięknie. Natura jest najpiękniejsza,

– Jak zawsze piękna,

– Bez makijażu Super i młodziej, zresztą Pięknej kobiecie zawsze ładnie we wszystkim – pisali Instagramowicze.

Odważna fotka w kostiumie kąpielowym

Kinga Rusin właśnie podziękowała fanom za wszystkie ciepłe słowa, a przy okazji wstawiła kolejne oszałamiające zdjęcie! Tym razem dziennikarka zachwyca w bikini. Pisze, że jej figura nie jest zasługą pracy chirurgów, ale idealną sylwetkę uzyskała dzięki treningom, wytrwałości, dyscyplinie i naturalnym kosmetykom.

Kinga Rusin w bikini

„Dziękuje za komplementy pod moim zdjęciem „no make-up”. Było mi naprawdę miło, tym bardziej, że sama cenię i lubię naturalność oraz naturę. Gdyby ktoś chciał porównywać, u mnie wszystko NATURALNE, bez silikonów i bez wypełniaczy, bez sztucznych dodatków i szkodliwych „ulepszaczy”, bez podstępów, bez kompromisów i fałszywych sojuszy. Po swojej stronie mam za to ujarzmioną moc żywiołów! Dowody na www.patandrub.eu” – pisze Kinga Rusin.

Czy też jesteście zachwyceni figurą gwiazdy?

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Kinga Rusin

______________                                                

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ