Natalia Kukulska o swoim tacie! Artystka odkryła coś niesamowitego!

Natalia Kukulska popiera strajk nauczycieli. Pokazała nietypowe zdjęcie!

Natalia Kukulska całym serce popiera strajk nauczycieli. Gwiazda pokazała swoje zdjęcie z lat szkolnych. Zobaczcie wyjątkową fotografię!

 Natalia Kukulska popiera strajk nauczycieli. Pokazała nietypowe zdjęcie!

Od 8 kwietnia w całe Polsce trwa protest nauczycieli. Kadra nauczycielska walczy o lepsze zarobki. Pedagogów wspierają również znane osoby m.in. Dawid Podsiadło i Natalia Kukulska, która opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z czasów szkolnych.

„#popieramstrajknauczycieli #jestemzWami #ztarcząnasercu ??‍♀️ #PierwszaC #nazdjęciuzmojąpierwsząwychowawczynią” – napisała artystka pod fotografią.

https://www.instagram.com/p/BwDJJuFlusL/

Wpis artystki podzielił internautów. Wielu jest dumnych z jej postawy.

„❤️?Miło to czytać Pani Natalio ?”,

„Dziękuję w imieniu moim i innych nauczycieli!❤️”,

„Popieram, popieram, popieram. Dziękujemy za wsparcie, bardzo jest nam potrzebne. Kochamy panią” – komentowali fani Natalii Kukulskiej.

Jednak sporo osób jest przeciwna strajkowi nauczycieli.

„Nie popieram, moja córka ma maturę mogli zrobić straj po egzaminach, obecnie jest to profanacja tego zawodu”,

„Stres dla dzieci!!! stres dla dzieci to strajk !!! w wakacje niech strajkują gdzie maja wolne dwa miesiące !!”

Ja mam mieszane uczucia. Bardzo doceniam rolę nauczyciela w swoim życiu. Ale na 3 porządnych w tym jedna bardzo wyjątkową, odnotowuje 30, z którymi przebywanie było dla mnie rzeźnią. Matematyka? Chodziłam z bólem brzucha przez całe gimnazjum. Wieczne darcie buzi. 1-3 słuchałam jak to źle, że zamiast nauki wybieram sport i nie umiem czytać. Teraz tylko czytam. Później trafiłam na polonistke, która wolała mnie wysłać do poradni pedagogicznej i stwierdzić mi dysgrafię, zamiast zachęcić mnie do nauki. Dopiero później trafiłam na polonistke wyjątkową. Przez co pamiętam każdy wiersz, sama czasem czytam jako dorosła Miłosza. Kocham kulture. Muzykę i filmy” – komentowali internauci.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Natalia_Kukulska.jpg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ