Barbara Kurdej-Szatan o swojej postaci z „M jak miłość”

Barbara Kurdej-Szatan walczy z chorobą. Ta metoda leczenia boleriozy zaskakuje!

Barbara Kurdej-Szatan od dwóch lat walczy z boleriozą. Jednak choroba nie daje za wygraną. Aktorka próbowała już wielu metod terapeutycznych. Teraz leczy się prądami. Czy jest już lepiej?

Barbara Kurdej-Szatan walczy z chorobą

Barbara Kurdej-Szatan kilka lat temu zachorowała na boleriozę. Aktorkę zaniepokoiły swędzące, czerwone zmiany na skórze oraz obrzęki. Początkowo lekarze myśleli, że to alergia i zalecili stosowanie maści sterydowych. Objawy ustąpiły tylko na chwilę. W końcu gwiazda natrafiła na artykuł, który dotyczył boleriozy. Wiele objawów, które miała, zgadzało się z opisem choroby. Badanie krwi potwierdziły, że Barbara Kurdej-Szatan zmaga się z boleriozą. Kiedy gwiazda dowiedziała się o swojej chorobie?

Dowiedziałam się, że jestem chora, gdy byłam na planie reklamy Play’a. Sprawdziłam wyniki badania krwi w internecie i byłam w szoku. Zaczęłam płakać, wyszłam z hali. Zaczęli mnie wołać, że trzeba kręcić. Musiałam się szybko uspokoić i szczerzyć do kamery” – niedawno wspominała aktorka w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Jak teraz wygląda sytuacja?

Barbara Kurdej-Szatan unika teraz pszenicy, cukru i nabiału, które są pożywkami dla bakterii. Leczy się też prądami. 

„Jestem w trakcie leczenia. Po tylu antybiotykach układ pokarmowy nie jest już w takim stanie jak wcześniej. Staram się nie jeść pszenicy, cukru i nabiału, bo to pożywka dla bakterii i grzybów. Leczę się prądami. Te prądy niejedną osobę wyleczyły. Wierzę w to” – mówiła prowadząca „Kocham cię, Polsko”.

Czy są już efekty leczenia?

Aktorka wie, że na rezultaty terapii należy poczekać kilka miesięcy, ale jest pełna nadziei, gdyż wie, że można wygrać z boleriozą. Uważa, że najważniejsze jest teraz zdrowie, a potem przyjdzie czas na inne wyzwania.  Czy niekonwencjonalna terapia przynosi efekty?

„Na efekty trzeba poczekać około trzech miesięcy, ale wierzę, że to nie jest czas stracony. Z tą chorobą można wygrać. W mojej rodzinie są przypadki wyleczonej boreliozy, bliscy nie mają już żadnych objawów, co daje mi nadzieję. Powrót do całkowitego zdrowia, to najważniejszy plan. Potem przyjdzie czas na inne – mówiła gwiazda w rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Barbara Kurdej-Szatan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ