Dawid Kwiatkowski kończy karierę muzyczną

Dawid Kwiatkowski kończy karierę muzyczną? Jest odpowiedź artysty!

Dawid jest jednym z ulubionych polskich artystów młodego pokolenia. Piosenkarz ma liczne grono fanów, z którymi ma bardzo dobry kontakt. Również bardzo dobrze czuje się w roli jurora. Wiele osób zastanawia się, czy muzyk nie marzy o normalnym życiu w cieniu sławy. Czy piosenkarz chciałby zrezygnować z kariery? Znamy odpowiedź!

Dawid Kwiatkowski kończy karierę muzyczną? Jest odpowiedź artysty!

Dawid Kwiatkowski niedawno był gościem programu „Dzień dobry TVN”. Fani chętnie obejrzeli nagranie z udziałem swojego idola, a potem była jeszcze możliwość czatu. Fani pytali się muzyka, czy chciałby zakończyć karierę na scenie i prowadzić normalne życie. Jednak uspokajamy, artysta  wcale o tym nie myśli!

Chciałbyś czasem zrezygnować z kariery i wrócić do domu, prowadzić zwykłe, codzienne życie? – pytali internauci.

„Nigdy chyba nie miałem takich myśli” – odpisał Dawid Kwiatkowski.

Już wszystko jasne! Kamień z serca?

„Czy zastanawiasz się, jakbyś nie był w tym miejscu, to co byś robił? Jakie studia, jaka szkoła, praca?” – dopytywali fani.

„W tym roku kończyłbym studia w Poznaniu. Pewnie łapałbym się jakiejkolwiek dorywczej pracy” – szczerze odpowiedział artysta.

Przypominamy, że piosenkarz zakończył swoją edukację w drugiej klasie liceum, by wyjechał w trasę koncertową.

https://www.facebook.com/dawidkwiatkowskioff/photos/a.432927523481824.1073741827.319926098115301/1706945326080031/?type=3&theater

Już się nie boję

Niedawno artysta przyznał, że przez ostatnie lata żył w pędzie. Gonił za statystykami, rankingami. To bardzo go męczyło. Jednak od jakiegoś czasu zaczął robić to, na co naprawdę ma ochotę. „Wrzucił” na większy luz, co daje mu dużo więcej szczęścia. Jego relacja z fanami również jest spokojniejsza.

„Ostatnie lata żyłem w wielkiej gonitwie. Dopiero kilka miesięcy temu zorientowałem się, że to jest bardzo głupie. Goniłem za rankingami, statystykami, chciałem być zawsze pierwszy, najlepszy i gdzieś w tym wszystkim się zagubiłem. Wierzyłem mocno w liczby, teraz już przestałem i robię to na co mam po prostu ochotę. Moi fani dorastają, 4 lata temu mówiło się, że są bardzo młodzi, a teraz cały czas dostaję zaproszenia na osiemnastki i studniówki. Ten target, jeśli chodzi o wiek, wzrasta. Możemy usiąść i posłuchać razem płyty, bez tego szału, który panował jeszcze kilka lat temu. Siedząc z nimi już się nie boję. Były takie sytuacje, że moje bezpieczeństwo ratował tylko mój drugi menadżer” – mówił piosenkarz w rozmowie z „Fleszem”.

https://www.facebook.com/dawidkwiatkowskioff/photos/a.342368475871063.81101.319926098115301/1534563009984931/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kwiatkowsky/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ