Thiago Cionek: "Wiem, że stało się najgorsze"

Thiago Cionek: „Wiem, że stało się najgorsze” Piłkarz komentuje swoją grę!

Mecz Polaków z Senegalczykami na zawsze zapamięta Thiago Cionek, który sprawił, że nasi przeciwnicy strzelili pierwszego gola. Samobójcza bramka miała miejsce w 39. minucie meczu. Jak piłkarz tłumaczy swoją grę?

Thiago Cionek: „Wiem, że stało się najgorsze” Piłkarz komentuje swoją grę!

Podopieczni Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Wydaje się, że największym przegranym tego spotkania jest Thiago Cionek, który w 39. minucie strzelił samobójczego gola. Jak do tego doszło? 

Łukasz Piszczek przegrał walkę o piłkę na lewym skrzydle. Potem Niang zagrał do Mane, który znalazł przed polem karnym Idrissę Gueye – piłkarz oddał niecelny strzał, ale… Na drodze stanął Thiago Cionek, od którego odbiła się futbolówka. Zachowanie naszego obrońcy zmyliło interweniującego Wojciecha Szczęsnego. Ostatecznie piłka poleciała do bramki biało-czerwonych. Jak Thiago Cionek komentuje to, co zaszło?

„Jeszcze nie analizowałem tej sytuacji z pierwszej połowy. Nie widziałem dokładnie, jak ta bramka padła. Wiem, że stało się najgorsze, co może się stać na mistrzostwach świata – czyli kontuzja albo samobój. Niestety, przytrafiło mi się to drugie. Starałem się asekurować Wojtka Szczęsnego. Rywal nie uderzył dokładnie, nie zdążyłem położyć nogi idealnie. No i stało się… Później starałem się szybko wrócić do gry i pomagać. Drużyna walczyła do końca. Wiem, że nie mamy teraz dużo czasu, aby patrzeć do tyłu. Oczywiście musimy wyciągnąć wnioski z dzisiejszych błędów. Na pewno stać na dużo więcej” – powiedział piłkarz.

https://www.facebook.com/MichalPazdanOfficial/photos/a.982582215128773.1073741828.933096560077339/1023270774393250/?type=3&theater

Adam Nawałka ojcem porażki?

Kibice i dziennikarza są bezlitośni nie tylko dla obrońcy, ale również dla Adama Nawałki. 

„Adam Nawałka jest ojcem porażki” – napisał Marek Wawrzynowski na portalu Sportowefakty.wp.pl.

Mamy nadzieję, że  następnych meczach pójdzie Polakom dużo lepiej i uda im się wyjść z grupy! Panowie, do boju!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Thiago Cionek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ