Zuzanna i Julia Bijoch w „Azja Express”.

Zuzanna i Julia Bijoch w „Azja Express”. Jak program wpłynął na ich relacje?

Za nami już drugi odcinek „Azja Express”. Z programem pożegnał się Tymon Tymański z synem Lucasem. Natomiast siostry Zuzanna i Julia Bijoch doskonale sobie radzą. Jak udział w reality show wpływa na ich siostrzane relacje?

Zuzanna i Julia Bijoch w „Azja Express”. Jak program wpłynął na ich relacje?

Przypominamy, że w drugiej edycji „Azja Express 2” biorą udział: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Tymon Tymański i Lucas Heller, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj oraz Zuzanna i Julia Bijoch.

Drugi odcinek „Azja Express” był pełen emocji. Z programem pożegnali się już Tymon Tymański z synem Lukasem Hellerem. W reality show jest jeszcze jedna para, którą łączą więzy krwi. Zuzanna Bijoch, modelka, na wyścig po Azji zabrała swoją siostrę Julię. Trzeba przyznać, że panie sobie dobrze radzą.

Siostry przez ostatnie kilka lat nie miały dla siebie wiele czasu. Zuza przeważnie pracowała za granicą jako modelka, a Julia musiała dużo się uczyć.

„Ja się wyprowadziła z Polski, jak miałam 19 lat, po maturze, ale tak naprawdę od trzynastego roku życia te podróże były bardzo częste i coraz mniej czasu spędzałam w Katowicach. Julia zresztą też była mega zajęta studiami stomatologicznymi, więc często było tak, że się mijałyśmy. Kiedy ja wracałam, to Jula siedziała zawalona książkami albo też leciała na jakieś prace w Europie” – mówiła Zuzanna Bijoch w rozmowie z Party.pl.

Miłość albo nienawiść?

Siostry przed udziałem w programie zastanawiały się, czy ich relacje nie ucierpią podczas pobytu w Indiach. Dawno nie spędzały ze sobą tak wiele czasu.

„Więc to było tak, że prze ostatnie kilka lat byłyśmy często w rozjazdach, dlatego to była taka okazja, żeby spędzić czas razem i to bardzo intensywnie. Trochę żeśmy się najpierw bały, bo wiedziałyśmy, że to będzie albo genialne albo się pozabijamy” – mówiła Zuzanna.

„Zastanawiałyśmy się, czy będziemy poparciem dla teorii, że z rodzina najlepiej wychodzi się na zdjęciach czy może jednak okaże się, że jest inaczej. To była jedna niewiadoma przed wyjazdem” – dodała Julia.

Kubicujecie siostrom Bijoch?

————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Zuzanna Bijoch

ZOSTAW ODPOWIEDŹ