doda

Doda zakłada firmę producencką. Ludzie z branży uznali, że ma talent

Konfliktem Dody i Agnieszki Szulim żyły całe media. Celebrytki nawzajem oskarżały się w wywiadach, a także w sądzie. Teraz okazuje się, że Dorota Rabczewska i Agnieszka Woźniak-Starak rywalizować będą także na gruncie zawodowym. Doda wyjawiła właśnie, że zamierza otworzyć firmę producencką.

Doda naśladuje Szulim?

Jakiś czas temu Agnieszka Szulim zarzucała Dodzie, że ta ma obsesje na jej punkcie.

– Ona nie pominie żadnej okazji, żeby skomentować coś z mojego życia. Przed sądem ciągle mówi o honorze, co w jej ustach brzmi wyjątkowo śmiesznie. Dla mnie mitomania i honor to są pojęcia wzajemnie się wykluczające. I honorowy człowiek potrafi stanąć z prawdą twarzą w twarz i się z nią zmierzyć, a nie musi się na każdym kroku – naprawdę na każdym kroku – skarżyła się w wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską Szulim.

– Nawet nie czytałam już tego, co Rabczewska o mnie opowiada, bo nie wiem, czy ona udzieliła choć jednego wywiadu, w którym przynajmniej o mnie nie wspomina. Jest jakąś naczelną komentatorką mojego życia. Żyje moim życiem, moim nazwiskiem, tym konfliktem. I to jest potworne, że ona się tym karmi, to jest jej życie, jej sposób budowania swojej kariery – mówiła prezenterka.

– Pamiętamy wszyscy te konflikty od Przemka Salety, przez Justynę Steczkowską, byłych menedżerów, partnerów… to jest człowiek, który, wydaje mi się, nie potrafi bez konfliktów funkcjonować. Ona inaczej nie umie. Cała jej kariera wokół tego krąży. Mnie jest jej trochę szkoda, bo jak trzeba być nieszczęśliwym człowiekiem, żeby mieć potrzebę karmienia się tak złymi emocjami i tak złą energią przez cały czas. Czasem się zastanawiam czy ona ma na moim punkcie jakąś prawdziwą obsesję, bo chyba mój mąż tylko poświęca mi tyle czasu, co ona w mediach podsumowała Szulim.

Okazuje się, że Szulim może mieć racje. Nieługo po głośnej premierze filmu Woźniaka-Staraka, w którym bardzo pomagała mu żona, Doda ogłosiła, że też zostanie producentką.

Doda zostanie producentką

Doda ogłosiła, że chce nakręcić film o Czesławie Niemienia. Przypominamy, że firma producencka Piotra Woźniaka-Staraka z pomocą Agnieszki właśnie wypuściła film biograficzny o Michalinie Wisłockiej.

W wywiadzie dla „Twojego Imperium”, Doda zaprosiła media na konferencję prasową.

– Teraz jestem na etapie dopinania projektów. Założyłam firmę produkującą filmy. Za miesiąc zapraszam na konferencję prasową. Zdradzę, że zaprezentujemy nową, międzynarodową produkcję – ujawniła w „Twoim Imperium” celebrytka.

Okazuje się, że Doda ma wrodzony talent. Tak przynajmniej uważa „branża filmowa”.

– Żeby była jasność: ja nic nie postanowiłam. To była decyzja ludzi z branży, którzy uznali, że mam talent. Nie wierzyłam w swoje umiejętności aktorskie dopóki nie dostałam propozycji od Krzysztofa Materny, który obsadził mnie w sztuce „Słownik ptaszków polskich”. Po premierze zasypano mnie propozycjami i uznałam, że moja naturalność i szczerość może być mylona z niesamowitym talentem aktorskim. Tak czy siak, nieźle sobie radzę. Najbardziej wzruszają mnie spotkania z moimi koleżankami w teatrze IMKA. Zaprzyjaźniłam się z Iwoną Bielską, Agnieszką Suchorą i Olgą Bołądź. Uważam je za świetne aktorki i koleżanki. Cenię je i lubię do tego stopnia, że przemeblowałam im całą garderobę, zamontowałam nowe światła i lustra – dodaje piosenkarka.

Jesteśmy ciekawi, jak doda poradzi sobie w roli producenta. Przypominamy, że celebrytka ostatnio chwaliła się, że zagra w filmie szefową mafii.  

Fot. Instagram dodaqueen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ