Katarzyna Warnke

Kasia Warnke w zaskakującej stylizacji na Flesz Fashion Night! Znalazła sposób na hejt?

Kasia Warnke pojawiła się na gali Flesz Fashion Night w zaskakującej stylizacji. Na ciele aktorki widniały obraźliwe określenia. Wszystkie obelgi nawiązywały do hejtu w internecie. Zobaczcie, jak gwiazda walczy z hejterami!

Kasia Warnke w zaskakującej stylizacji na Flesz Fashion Night! Znalazła sposób na hejt?

Kasia Warnke była jedną z gwiazd, które pojawiły się na modowej gali Flesz Fashion Night, podczas której polscy projektanci prezentowali swoje jesienne i zimowe kolekcje. Na imprezie pojawiły się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Edyta Herbuś, Katarzyna Zielińska oraz Doda. Jednak największą sensację wzbudziła Katarzyna Warnke, która zaprezentowała oryginalną stylizację. Na jej ciele wypisane były obelgi, nawiązujące do szerzącego się zjawiska hejtu. Na rękach i plecach aktorki możemy przeczytać m.in. głupia, brzydka, naiwna, pusta oraz blachara. 

https://www.facebook.com/908206902600471/photos/a.923892827698545/1854794261275059/?type=3&theater

Kampania Love Over Hate 

Okazuje się, że aktorka jest ambasadorką kampanii Love Over Hate. Na czym ona polega?

„Najbliższe otoczenie ma wielki wpływ na nasze samopoczucie i postrzeganie świata. Otacza nas hejt, a ignorowanie go jest milczącą zgodą na obrażanie ludzi tylko dlatego, że są inni. Nie akceptujmy tego. Wierzymy, że spotkanie odmiennych punktów widzenia to szansa na stworzenie bardziej inspirującego i lepszego świata. Dlatego postanowiliśmy działać. Jeżeli też masz dość hejtu dołącz do naszej akcji: LOVE OVER HATE” – czytamy na stronie loveoverhate.pl.

Organizatorzy akcji namawiają do włączenia się w akcję. Co możemy zrobić? Nie potrzeba wiele!

„Codziennie w naszych miastach mijamy miejsca pokryte obraźliwymi hasłami. Pokażmy, że nie jest to nam obojętne! Prześlij nam zdjęcie obraźliwego hasła/haseł i zobacz, jak zamieniamy hejt w przekaz pełen miłości. Z Waszą pomocą wykorzystamy farbę z hejterskich napisów i użyjemy jej w lepszym celu. Pomoże nam w tym czołowy artysta street artu. Bo miłość może zmienić absolutnie wszystko. Zrób zdjęcie miejsca z hejtem. Wyślij zdjęcie do nas za pomocą formularza. Zobacz, jak zmieniamy przestrzeń i tworzymy nowy, lepszy przekaz” – zachęcają organizatorzy.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kasia-Warnke

ZOSTAW ODPOWIEDŹ