Monika Jagaciak

Monika Jac Jagaciak o walce z chorobą. Szczere wyznanie modelki!

Monika Jac Jagaciak jest jedną z najbardziej znanych polskich modelek za granicą. Gwiazda już nastolatka ciężko pracowała na swój sukces. Często była przemęczona. Nic dziwnego, że lekceważyła niepokojące sygnały, które wysyłał  jej organizm. W końcu okazało się, że cierpi na zapalenie jelit. Co jeszcze zdradziła modelka?  

Monika Jac Jagaciak o walce z chorobą. Szczere wyznanie modelki!

Monika Jac Jagaciak kilka miesięcy przed diagnozą czuła się źle. Na początku modelka wszystkie niepokojące sygnały zwalała na karb zmęczenia i stresu. Nie chciała również martwić rodziny pogarszającym się samopoczuciem, jednak w końcu zrozumiała, że musi zawalczyć o siebie. Przyznała, że bierze bardzo dużo środków przeciwbólowych, które wcale nie przynoszą ulgi. W końcu zgłosiła się do lekarza. Co się okazało?

“Chciałabym, żeby to stało się tak szybko, w ciągu jednej nocy. Niestety, znaki, że coś jest nie tak, mój organizm wysyłał od dłuższego czasu, co najmniej trzy–cztery miesiące wcześniej, ale ja wiązałam to ze zmęczeniem, przepracowaniem, stresem… Dosyć dobrze radzę sobie z bólem, jak zresztą większość kobiet. Poza tym nie chciałam martwić rodziny, mojego małżonka. Wydawało mi się, że sama sobie z tym poradzę, że w końcu mi przejdzie. Jednak w czasie wakacji w Niemczech, któregoś dnia po prostu się poddałam. Przyznałam się wszystkim, że źle się czuję, że od wielu miesięcy funkcjonuję na środkach przeciwbólowych i, tak naprawdę, jest coraz gorzej. Nastąpiła pełna mobilizacja, błyskawicznie znaleźliśmy lekarza. Postawił diagnozę – zapalenie jelit. Po przyjeździe do kliniki w Monachium usłyszałam, że gdybym poczekała jeszcze kilka dni, nie skończyłoby się to dla mnie dobrze” – mówiła Monika Jac Jagaciak w rozmowie z “VIVIE! MODZIE!”.

Kim jest Monika Jac Jagaciak?

Karierę modelki rozpoczęła w 2007 r., wtedy została twarzą marki Hermès. Potem znalazła się okładce magazynu Jalouse. W 2009 r., pracowała z Calvinem Kleinem podczas jego jesiennej kampanii. FashionTV ogłosił Polkę najlepszą modelką sezonu.  W 2010 r. była gwiazdą kampanii kosmetycznej Chanel. Jak dotąd jest najmłodszą topmodelką. Jej kariera intensywnie się rozwija.

Życzymy powodzenia i dużo zdrowia!

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...