Julia Wieniawa miała wypadek na planie. Jak to komentuje? „Faceci lubią koloryzować”

Znamy kolejnego uczestnika „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Julia Wieniawa będzie zachwycona!

Już jesienią kolejna edycja popularnego programu muzycznego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Znamy kilku uczestników, które wezmą udział w muzycznym show. Teraz do tego grona dołączył jej przyjaciel – Jeremi Sikorski!

Znamy kolejnego uczestnika „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Julia Wieniawa będzie zachwycona!

W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ośmioro znanych uczestników wciela się w gwiazdy estrady. Przed występami nie tylko przygotowują się wokalnie, ale również kondycyjnie czy często przechodzą metamorfozę swojego wyglądu, aby jak najlepiej oddać daną postać.

Z tej rywalizacji nikt nie odpada, ale jest za to czteroosobowe jury, które przyznaje punkty. Głosują też uczestnicy. Zwycięzca odcinka otrzymuje czek, którego wartość przekazuje na cel charytatywny. Jesienią w muzycznym show wystąpią: Ewelina Ruckgaber, Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Kasia Ptasińska, Łukasz Zagrobelny, Robert Koszucki i Adam Strycharczuk. Do tego grona dołączył Jeremi Sikorski! Co o nim wiemy?

@jeremisikorski Już od najmłodszych lat występował w słynnym warszawskich Teatrze Muzycznym Roma, („Akademia Pana Kleksa”, „Aladyn JR.”
W 2013r. podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i zadebiutował singlem „Bez niej nie byłoby nas”, Teledysk do singla obejrzano ponad 6 milionów razy na samym Youtube. Jeremi Sikorski wystąpił też wtedy pierwszy raz na Festiwalu Piosenki w Opolu. 
W marcu 2015 r. ukazała się debiutancka płyta Sikorskiego „Otwórz się na świat”. Rok później fani doczekali się kolejnej płyty „Odetchnij”, która odniosła wielki komercyjny sukces i znalazła się w TOP 10 Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. 
Sikorski promuje obecnie swój najnowszy materiał, czyli płytę „Soon”. Jaką metamorfozę zaproponujecie Jeremiemu?” – czytamy na Instagramie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Nie od dziś wiadomo, że artysta przyjaźni się z Julią Wieniawą. Aktorka wystąpiła nawet w jego teledysku „Bez niej nie byłoby nas”. Gwiazda będzie miała komu kibicować!

Internauci również cieszą się, że na scenie zobaczą swojego ulubieńca.

„I już wiemy kto będzie moim faworytem?”,

„Czekam na jakieś disco polo w jego wykonaniu :)”,

„Teraz obejrzę każdy odcinek??” – komentowali internauci.

Jeremiemu życzymy powodzenia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ