“Diablo. Wyścig o wszystko” – zapnijcie pasy i przeczytajcie!

“Diablo. Wyścig o wszystko”, to film, który już zdążył wzbudzić kontrowersje, co więc będzie kiedy wejdzie do polskich kin na dobre? Kino Świat – dystrybutor filmu, pokazuje pierwsze plakaty promocyjne. Zobaczcie!

Ta polska produkcja do kin ma wejść 18 stycznia nadchodzącego roku. Póki co, zobaczyć możemy pierwsze plakaty zwiastujące film. Z których wnioskujemy, że produkcja, nastawiona będzie na kino akcji, spektakularne efekty, oraz… wyścig o wszystko! Czyli pościgi samochodowe. Sugerując się plakatami, można stwierdzić, że nie zabraknie także wątku miłosnego, pięknych kobiet i przystojnych samców Alfa. 

Fabuła filmu:

Film opowiada o młodym chłopaku, który trafia do środowiska gangsterskiego i urządzanych w nim nielegalnych wyścigów samochodowych. Sam ten fakt wskazuje na napiętą sytuacje, bowiem w takim środowisku trzeba być ostrożnym i uważać na podejmowane decyzje. W opowieści pojawia się także siostra głównego bohatera, która natomiast skazana jest na bardzo kosztowną operację. Z pomocą chce nadejść brat, który niezbędne do operacji za granicą, środki finansowe, zdobyć chcę poprzez bratanie się ze światkiem przestępczym. Max – wpływowy gangster, wyłapuje zapał i odwagę młodego chłopaka, proponując mu udział w wyścigu, który wielu kierowców przepłaciło swoim życiem. Nagroda jest jednak kusząca – kilkaset tysięcy euro oraz tytuł „Diablo”. Ponadto, jak możemy przeczytać na Filmwebie, Kuba “poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie”. Czy główny bohater ujdzie cały z kłopotów, w które wplątał się na własne życzenie? Przekonamy się już na początku roku. Natomiast mieszanka gangsterki, nielegalnych, szemranych interesów i wielkiego hajsu, wskazuje na to, że film będzie trzymał w napięciu nawet tych najbardziej spragnionych emocji. 

Film i jego fabuła, zostały już niejednokrotnie porównane do kultowej serii “Szybkich i wściekłych”. Które stało się hitem na skale światową. Czy polska produkcja powtórzy sukces swojego pierwowzoru? Łapcie zwiastun:

Obsada filmu:

Na ekranie zobaczymy znanych i lubianych polskich aktorów. Będą to między innymi:

Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi oraz Agnieszka Włodarczyk.

Szczegóły produkcji:

Michał Otłowski – twórca niejednokrotnie nagradzany, stanął za kamerą. Współpracował z nim reżyser reklamowy – Daniel Markowicz. 

Filmu jeszcze nie ma – hejty w sieci już, oczywiście są! Internauci nie zostawili suchej nitki w ocenie fabuły, jak i  plakatów. Doszukać możemy się między innymi tego typu komentarzy:

“Pomieszanie Harlequina z “Szybcy i wściekli”Grafik płakał jak projektował”.

“Diablo. Wyścig o przyczepę cebuli. Szybcy i wściekli golf edyszyn. Kiedy Kac Wawa nie nauczyła Polaków, żeby nie robić podróbek… Żenada roku, co za chłam!”

No a my, z racji na to, że nie oceniamy czegoś, zanim zobaczymy, mówimy: do zobaczenia w kinach 18 stycznia!

3 komentarze

  • keratyna pisze:

    Nie mogę się doczekać tego filmu! Zapowiada się bardzo ciekawie, coś zupełnie nowego w polskim kinie. Oglądałam wideo z planu, które wrzucił na swoim kanale Cezary Pazura i muszę powiedzieć, że może być naprawdę nieźle.

  • arkham pisze:

    na pewno obejrzę. mi się zwiastun podobał, nie rozumiem czemu tak źle się o nim mówi.

  • róża pisze:

    Poczekamy, zobaczymy. Film mimo hejtu – który jest bezpodstawny, przecież dopiero będzie w kinach – może okazać się fajnym odświeżeniem. Ja obejrzę, bo nie lubię oceniania zanim w ogóle cokolwiek się wydarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4129 More posts in Newsy category
Recommended for you
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!

Michał Szpak jest bardzo wrażliwym człowiekiem! Artysta kocha zwierzęta, ale tym razem posunął się o...