„Diablo. Wyścig o wszystko” – zapnijcie pasy i przeczytajcie!

„Diablo. Wyścig o wszystko”, to film, który już zdążył wzbudzić kontrowersje, co więc będzie kiedy wejdzie do polskich kin na dobre? Kino Świat – dystrybutor filmu, pokazuje pierwsze plakaty promocyjne. Zobaczcie!

Ta polska produkcja do kin ma wejść 18 stycznia nadchodzącego roku. Póki co, zobaczyć możemy pierwsze plakaty zwiastujące film. Z których wnioskujemy, że produkcja, nastawiona będzie na kino akcji, spektakularne efekty, oraz… wyścig o wszystko! Czyli pościgi samochodowe. Sugerując się plakatami, można stwierdzić, że nie zabraknie także wątku miłosnego, pięknych kobiet i przystojnych samców Alfa. 

Fabuła filmu:

Film opowiada o młodym chłopaku, który trafia do środowiska gangsterskiego i urządzanych w nim nielegalnych wyścigów samochodowych. Sam ten fakt wskazuje na napiętą sytuacje, bowiem w takim środowisku trzeba być ostrożnym i uważać na podejmowane decyzje. W opowieści pojawia się także siostra głównego bohatera, która natomiast skazana jest na bardzo kosztowną operację. Z pomocą chce nadejść brat, który niezbędne do operacji za granicą, środki finansowe, zdobyć chcę poprzez bratanie się ze światkiem przestępczym. Max – wpływowy gangster, wyłapuje zapał i odwagę młodego chłopaka, proponując mu udział w wyścigu, który wielu kierowców przepłaciło swoim życiem. Nagroda jest jednak kusząca – kilkaset tysięcy euro oraz tytuł „Diablo”. Ponadto, jak możemy przeczytać na Filmwebie, Kuba „poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie”. Czy główny bohater ujdzie cały z kłopotów, w które wplątał się na własne życzenie? Przekonamy się już na początku roku. Natomiast mieszanka gangsterki, nielegalnych, szemranych interesów i wielkiego hajsu, wskazuje na to, że film będzie trzymał w napięciu nawet tych najbardziej spragnionych emocji. 

Film i jego fabuła, zostały już niejednokrotnie porównane do kultowej serii „Szybkich i wściekłych”. Które stało się hitem na skale światową. Czy polska produkcja powtórzy sukces swojego pierwowzoru? Łapcie zwiastun:

Obsada filmu:

Na ekranie zobaczymy znanych i lubianych polskich aktorów. Będą to między innymi:

Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi oraz Agnieszka Włodarczyk.

Szczegóły produkcji:

Michał Otłowski – twórca niejednokrotnie nagradzany, stanął za kamerą. Współpracował z nim reżyser reklamowy – Daniel Markowicz. 

Filmu jeszcze nie ma – hejty w sieci już, oczywiście są! Internauci nie zostawili suchej nitki w ocenie fabuły, jak i  plakatów. Doszukać możemy się między innymi tego typu komentarzy:

„Pomieszanie Harlequina z „Szybcy i wściekli”Grafik płakał jak projektował”.

„Diablo. Wyścig o przyczepę cebuli. Szybcy i wściekli golf edyszyn. Kiedy Kac Wawa nie nauczyła Polaków, żeby nie robić podróbek… Żenada roku, co za chłam!”

No a my, z racji na to, że nie oceniamy czegoś, zanim zobaczymy, mówimy: do zobaczenia w kinach 18 stycznia!

3 KOMENTARZE

  1. Poczekamy, zobaczymy. Film mimo hejtu – który jest bezpodstawny, przecież dopiero będzie w kinach – może okazać się fajnym odświeżeniem. Ja obejrzę, bo nie lubię oceniania zanim w ogóle cokolwiek się wydarzy.

  2. Nie mogę się doczekać tego filmu! Zapowiada się bardzo ciekawie, coś zupełnie nowego w polskim kinie. Oglądałam wideo z planu, które wrzucił na swoim kanale Cezary Pazura i muszę powiedzieć, że może być naprawdę nieźle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ