Karolina Szostak

Jak Karolina Szostak czuła się przed metamorfozą? Wtedy była prawie 30 kilogramów cięższa!

Karolina Szostak w ostatnim roku przeszła wielką metamorfozę. Gwiazda straciła prawie 30 kilogramów. Dziennikarka napisała książkę, w której opisuje, jak udało jej się schudnąć. Czy prezenterce bardzo przeszkadzała nadwaga? My już wiemy!

Post Ewy Dąbrowskiej

Karolina Szostak w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy schudła prawie 30 kilogramów. Jak jej się udało? Gwiazda Polsatu zdecydowała się na restrykcyjną dietę doktor Ewy Dąbrowskiej. Polega ona m.in. na jedzeniu przez kilka tygodni niskoskrobiowych warzyw oraz owoców mających niski indeks glikemiczny. Szybko było widać efekty nowej diety. Dziennikarka chudła, chudła, i chudła. Teraz zachwyca nową sylwetką. Dla wielu osób stała się inspiracją, dzięki niej mają nadzieję, że też uda im się osiągnąć wymarzoną wagę. Internauci nie przestają się zachwycać przemianą dziennikarki.

Jak Karolina Szostak czuła się przed metamorfozą? Wtedy była prawie 30 kilogramów cięższa!

Niektórzy są również ciekawi, jak gwiazda czuła się przed metamorfozą. Czy wtedy również akceptowała swoje ciało?

„A ja się właśnie zapytam, jak odnosi się Pani do swojej wcześniejszej figury. Przed spadkiem kilogramów. Bardzo Pani nadwaga w życiu przeszkadzała? Co było Pani główną motywacją do zrzucenia zbędnych kilogramów?” – zapytała jedna z fanek na Instagramie.

Karolina Szostak szybko jej odpowiedziała. Okazało się, że wtedy również lubiła swoje ciało. Teraz patrzy na siebie w zupełnie inny sposób.

Przed chwilą rozmawiałam o tym z koleżankami. Padło to samo pytanie :). W tamtym ciele też się lubiłam, patrzymy na siebie zupełnie inaczej – zdradziła Karolina Szostak na Instagramie.

„Zawsze siebie lubiłam. To chyba wynosi się z domu. Lubiłam i akceptowałam siebie w każdym rozmiarze, ale przy okazji corocznych badań wyszło, że mam kłopoty z tarczycą i muszę działać, póki nie będzie za późno. Musiałam przejść na dietę” – mówiła niedawno Szostak w rozmowie z magazynem „Flesz”.

https://www.instagram.com/p/BSflNG_F_6E/?taken-by=karolinaszostak

Spektakularna przemiana

Dziennikarka przemyśleniami postanowiła podzielić się w swojej książce – „Moja spektakularna metamorfoza”, która będzie miała premierę już 11 kwietnia.  

„Będzie to bardziej poradnik niż książka, przepisy się tam znajdą, ponieważ byłam na poście dr Dąbrowskiej. Nie chciałaby wszystkiego zdradzać, ale myślę, że kobiety, które do mnie piszą na pewno będą usatysfakcjonowane” – niedawno zdradziła gwiazda portalowi „Party”.

Kupicie książkę?

https://www.instagram.com/p/BSQicxyBSQV/?taken-by=karolinaszostak

—————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/karolinaszostak/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ