Jak wyglądały urodziny Lewandowskich? Wiemy, co podali na kolację!

Paulina Sykut o urodzinach Lewandowskich! Co zwróciło jej uwagę?

Ania i Robert Lewandowscy hucznie obchodzili swoje trzydzieste urodziny. Para urządziła imprezę w warszawskim domu aukcyjnym Desa. Na przyjęcie przybyło wiele gwiazd. Jednym z gości była Paulina Sykut. Jak ocenia imprezę? Jak jej się podobało?

Paulina Sykut o urodzinach Lewandowskich! Co zwróciło jej uwagę?

Na imprezie obowiązywał zakaz robienia zdjęć, a także niewiele mówi się prezentach, jakie dostała para. Jednak niektórzy zaproszeni goście uchylili rąbka tajemnicy. Jak się bawili? Co powiedziała Paulina Sykut?

„Byłam, było bardzo fajnie. Wszyscy się dobrze bawiliśmy. Była rodzinna, miła atmosfera. Piękni, szczęśliwi solenizanci. Fantastyczni ludzie. Miło się patrzy na szczęście mądrych, młodych, pełnych życia i werwy ludzi, którzy są dobrzy i otwarci na innych” – mówiła gwiazda w rozmowie z portalem party.pl.

Ania i Robert Lewandowscy zaprosili m.in. Justynę Steczkowską oraz Radzimira Dębskiego, którzy uświetnili przyjęcie swoimi muzycznymi występami.

„Było bardzo muzycznie, czekało nas wiele atrakcji, ale przede wszystkim luźna, miła atmosfera. Było świetnie. To jedne z najlepszych urodzin, na jakich byłam” – wyznała Paulina Sykut.

Nie zabrało również… fit tortu!  😉

„Dwie rzeczy mnie zachwyciły na tych urodzinach, oprócz zdrowego tortu.Niesamowita niespodzianka, bo zaśpiewała Justyna Steczkowska, natomiast później fantastyczny koncert ze swoją orkiestrą symfoniczną dał Radzimir Dębski” – mówił Mateusz Borek w programie „Misja Futbol”.

https://www.instagram.com/p/Bm_pgKqH1YQ/?taken-by=_rl9

A jak było z prezentami?

„Robert i Ania nie chcieli żeby nagłaśniać całej tej historii związanej z  zamiennikiem prezentów, też na zaproszeniu była taka adnotacja, że jest prośba, że tym nie epatować, żeby się tym nie chwalić” – wyznał Mateusz Borek.

Jesteśmy pewni, że tę imprezę goście będą jeszcze długo wspominać!

—————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ