Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek nie pochwala mody związanej z pokazywaniem płaskich brzuchów kilka dni po porodzie. Duże wrażenie zrobiła na niej postawa Meghan Markle, która niedawno urodziła synka Archiego. Za co chwali partnerkę księcia Harry’ego?

Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek jest przeciwna modzie, w której kobiety tuż po porodzie chwalą się, jaką mają zgrabną sylwetkę i płaski brzuch. Prowadząca „Projekt Lady” zwraca uwagę, że ona przez całe życie była aktywna, dużo ćwiczyła, jednak w każdej z ciąży przytyła aż trzydzieści kilogramów. Potem bardzo walczyła, aby brzuch wrócił do dawnej formy. 

„Bardzo nie podoba mi się ta moda na pokazywanie kilka dni po porodzie płaskich brzuchów i mówienie, że to dlatego, że się ćwiczyło w ciąży albo dbało się o siebie, albo dlatego, że jestem bardziej zdyscyplinowana i dlatego tak wyglądam. To bzdura. Ja ćwiczyłam całe życie, od dziesiątego roku życia byłam w szkole baletowej i ćwiczyłam po dziewięć godzin na dobę, zawsze byłam niezwykle aktywna. W każdej ze swoich ciąż tyłam trzydzieści kilo. Wracałam do domu ze szpitala z brzuchem wielkości siódmego miesiąca. Z takim brzuchem przez następne kilka miesięcy bardzo mozolnie walczyłam. Kobiety różnie reagują na ciążę” – mówiła gwiazda w rozmowie z „Party”.

Meghan Markle pokazała swoją siłę

Meghan Markle kilka tygodni temu urodziła syna Archiego. Po dwóch dniach od porodu wraz z księciem Harrym pokazała chłopca światu, a także nie wstydziła się pokazać, jak naprawdę wygląda kobieta, która niedawno urodziła dziecko. 

„Meghan Markle pokazała prawdziwą siłę i pewność siebie, bo wyszła i pokazała, że jest kobietą, która przed chwilą urodziła synka i tak wygląda kobieta po porodzie i nie ma, czego się wstydzić. To jest normalne” – mówiła Małgorzata Rozenek.

https://www.instagram.com/p/BxM9tmfgfG9/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Małgorzata Rozenek-Majdan, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59255964

ZOSTAW ODPOWIEDŹ