Edyta Zając zdradza kulisy Agenta. Ma żal do Tomasza Niecika

Edyta Zając zdradza kulisy Agenta. Ma żal do Tomasza Niecika?

Edyta Zając odpadła w ostatnim odcinku „Agent Gwiazdy”. Modelka przed wzięciem udziału w reality show miała duże obawy, ale teraz nie żałuje, że wystąpiła w programie. Żona Jakuba Rzeźniczaka zdradziła, jak co działo się na planie „Agenta” oraz powiedziała, o co ma żal do Tomasza Niecika.

Edyta Zając zdradza kulisy Agenta. Ma żal do Tomasza Niecika?

Z Edytą Zając pożegnaliśmy się w ostatnim odcinku „Agenta”. Gwiazda była gościem w „Dzień Dobry TVN”, w którym  zdradziła, co działo się na planie reality show oraz jakie między uczestnikami panowały relacje. Modelka uważa, że konflikty w dużej grupie są normalne, zwłaszcza jeśli ludzie spędzają ze sobą tak dużo czasu. Jednak żona piłkarza nie wdawała się w spory, dlatego było jej smutno z powodu wypowiedzi Tomasza Niecika. Muzyk niedawno stwierdził, że uczestnicy chcieli go zniszczyć.  

„Jeśli się jest w tak dużej grupie osób, przez 24 godziny na dobę razem, w ciągłym kontakcie, to jest to normalne, że czasem jakieś mniejsze konflikty powstają. Ja osobiście takowych nie miałam, więc też jak słyszałam kilkakrotnie wypowiedzi np. Tomka Niecika to było mi troszeczkę personalnie przykro, bo myślałam, że się w miarę fajnie dogadywaliśmy. Człowieka poznaje się po tym, jak wypowiada się na temat innych więc tak myślałam sobie, że trochę tam było podkoloryzowane z jego strony, pewne sytuacje. Aczkolwiek wiadomo, zdarzają się różne sytuacje czasem milsze czasem mniej miłe, ale raczej tworzyliśmy taką fajną całość” – mówiła Edyta Zając.

Zgrana paczka?

Gwiazda uważa, że uczestnicy „Agenta” tworzyli zgraną ekipę, która chętnie spędzała ze sobą czas w Argentynie poza nagraniami. Cieszy się, że ludzie z tak różnych środowisk znaleźli wspólny język.

„Spędzaliśmy wspólnie czas nawet poza nagraniami, więc to też świadczy o tym, że ludzie z różnych środowisk, umówmy się i z show-biznesu, związani z muzyką, radiem, telewizją, no i gdzieś tam ja też z branży modelingowej, potrafiliśmy się ze sobą dogadać, a przy okazji spędzać fajnie czas” – stwierdziła modelka.

https://www.instagram.com/p/BRV3VXBFFjL/?taken-by=edyta_zajac

Jak wpływała na nią obecność kamer?

Edyta Zając najbardziej obawiała się, że będzie musiała wstydzić się swojego zachowania. Gwiazda wspomina, że w pewnym momencie zapomniała o kamerach i była w 100 % sobą.  Mimo, że miała na początku wątpliwości, to cieszy się, że wzięła udział w programie.

„Faktycznie zdarzały się sytuacje, które nie były fajne i nie zawsze się miło to oglądało. Ja osobiście zapominałam o tym, że te kamery są i faktycznie byłam w 100% sobą. Miło mi siebie oglądać, bałam się tego, że zrobię coś czego będę się wstydzić, czego będę żałować, a tak nie jest, więc jestem zadowolona” – mówiła modelka.

https://www.instagram.com/p/BSehW9yFZ6T/?taken-by=edyta_zajac

Żałujecie, że Edyta Zając odpadła z reality show? W programie jest coraz mniej uczestników. Kto według was jest Agentem?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/edyta_zajac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ