Instagram/karolamalina

Karolina Malinowska w sukience… z Lidla! Co na to Horodyńska?

Karolina Malinowska znana jest z tego, że w jej szafie można znaleźć nie tylko drogie kreacje od znanych projektantów, ale także ubrania, które gwiazda wypatrzyła na bazarze czy w dyskoncie. Ostatnio modelka pochwaliła się swoją sukienką z…Lidla! Według nas wygląda w niej świetnie! A Wam jak się podoba?

Moda z Lidla? Żaden obciach!

Karolina Malinowska bardzo lubi chodzić po wybiegu oraz nosić drogie kreacje zaprojektowane przez słynnych projektantów, ale także nie wstydzi się pokazywać w „zwykłych” ubraniach, które nosi większość z nas. Ostatnio modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, że Malinowska ubrana jest w sukienkę…z Lidla, która kosztowała niecałe 40 złotych!

Instagram/karolamalina

„Majowy weekend!!! Sukienka z Lidla za 39,90 i ją. Fashionistka ze mnie. Wyrocznie modowe nie wybaczą takiej zniewagi. Miłego weekendu. Foto Christian 5lat” – pod fotografią napisała Karolina Malinowska 

„Jesteś super babką!”

Internauci docenili, że gwiazda ma duży dystans do siebie i nie boi się krytyki innych. Pod zdjęciem pojawiło się wiele życzliwych komentarzy. „Uwielbiam Cię”, „żeby każda celebrytka miała tak poukładane w głowie, tak jak Ty” – pisali fani. Wiele dziewczyn przyznało, że również ma tę sukienkę – „Też mam taką! Ubieram się jak Karolina Malinowska… brawo ja” i „mam ten sam model, leży świetnie”.

My również uważamy, że maxi sukienka w biało-szare paski jest idealnym wyborem na upalne dni, a żona Oliviera Janiaka prezentuje się w niej bardzo dobrze, jednak najważniejsze jest to, że nie przejmuje się opinią „wyroczni modowych” i zakłada takie ubrania, na jakie ma ochotę. Jesteśmy ciekawe, co na tę stylizację powiedziałaby koleżanka modelki – Joanna Horodyńska, która często krytykuje inne gwiazdy za ich nieprzemyślany ubiór. Według Internautów stylistka dostałaby zawału na widok tej kreacji 😉 Czy też tak uważacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ