kardashian west rozwod mini

Kardashian i West chcą się rozwieść i wycofać z showbiznesu?!

Medialny związek, jaki stworzyli Kim Kardashian i Kanye West, od początku nie miał wielkich szans na przetrwanie. Każde z nich ma własną karierę i pomimo dwójki wspólnych dzieci, małżeństwo zaczęło się rozpadać. Ostatnie przykre wydarzenia przelały falę goryczy. Media donoszą, że para robi sobie przerwę od showbiznesu i od siebie nawzajem.

kardashian west rozwodGdy na początku listopada do luksusowego paryskiego apartamentu, w którym przebywała Kim, wtargnęli złodzieje, okazało się, że sława i pieniądze nie dają żadnego bezpieczeństwa. Celebrytka została związana i zakneblowano, ukradziono jej biżuterię wartą 10 milionów dolarów. Po tym wydarzeniu Kim postanowiła raz jeszcze przemyśleć swoją karierę i zastanawiała się nawet nad wycofaniem z showbizensu. Wtedy przyszło najgorsze.

Problemy finansowe doprowadziły do załamania nerwowego Kenye Westa, który trafił do szpitala. Zgodnie z tym co podawały media, Kim niemal cały czas spędzała przy mężu w szpitalu, ale nie zgadzała się, by spotkał się z dziećmi. Później zapadłą decyzja o przerwaniu rodzinnego show „Z kamerą u Kardashianów”. Raper wyszedł ze szpitala po 10 dniach, ale jego stan nadal jest nienajlepszy. Amerykańskie. Media zaczęły spekulować także o zbliżającym się rozwodzie.

– Kim czuje się uwięziona w małżeństwie z Kanye. Chce się z nim rozwieść, kiedy przyjdzie odpowiedni moment. Przed sądem domagać się będzie pełnej opieki nad North i Saintem, zbiera już dowody, które jej to zapewni – czytamy w magazynie US Weekly.

Serwis „E!” jest jednak innego zdania, anonimowy informator potwierdził co prawda, że w życiu pary nie najlepiej się układa, ale Kim jest zdeterminowana, by pomóc mężowi.

– Codziennie jest przygnębiona i przytłoczona całą tą sytuacją – donosi anonimowe źródło serwisowi E! Ale bardzo go kocha i chce go postawić na nogi. Mimo medialnych spekulacji, nie zamierza się z nim rozwieść i opuścić go w takim stanie. Jednak oboje do końca roku muszą mieć spokój – czytamy.

„Page Six” informuje natomiast, że Kim i Kanye oficjalnie wycofują się z działalności publicznej.

– Kim i Kanye postanowili zawiesić swoją działalność publiczną – informuje Page Six. Nie chcą być pożywką dla mediów. Nie będą publikować zdjęć w portalach społecznościowych, ani udzielać się na innych polach. Teraz najważniejsze są ich dzieci i zdrowie rapera. Muszą zrobić sobie przerwę, aby stan Westa wreszcie się ustabilizował – czytamy w magazynie.

Warto przypomnieć, że Kanye West jest już trzecim mężem Kim. W wieku 19-lat celebrytka wyszła za mąż za producenta Damona Thomasa, z którym rozwiodła się 4 lata później. W 2010 roku Kim poślubiła Krisa Humphriesa. Małżeństwo trwało zaledwie 72 dni.

___________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ