Anna i Robert Lewandowscy

Czy Lewandowscy zarobią na ciąży Ani? To będą zawrotne sumy!

Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka – ta wiadomość zelektryzowała polskie media. Fani ślą parze gratulacje oraz życzenia, a specjaliści od marketingu zastanawiają się, ile trenerka i  piłkarz zarobią na ciąży.  To może być zawrotna suma!

Anna i Robert Lewandowscy

Już wszystko jasne

O tym, że Ania i Robert Lewandowscy będą mieli dziecko dowiedzieliśmy się we wtorek wieczorem.  Lewandowski grał wtedy w meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt. Piłkarz strzelił gola z rzutu wolnego, potem włożył piłkę pod koszulkę i udawał, że ssie smoczka! Wtedy wszystko okazało się jasne! Wkrótce radosną nowinę potwierdziła Ania, która opublikowała na Instagramie zdjęcie męża „z brzuszkiem”, a pod nim wstawiła obrazek serduszka i butelki dla dziecka. Później zdradziła, że para spodziewa się dziewczynki.

Fani spieszą z  gratulacjami, pojawiły się już życzenia od Mariny Łuczenko, Sary Boruc, Moniki Olejnik, a nawet prezydenta Andrzeja Duda!

Rusza „projekt dziecko”

Karolina Korwin-Piotrowska mówi, że w życiu trenerki i piłkarza ruszył teraz „projekt dziecko”. Dziennikarka jest ciekawa, jakie para podejmie dalsze kroki. Nie da się ukryć, że Lewandowscy mogą zarobić miliony na ciąży Ani, a firmy, które współpracują z małżeństwem na pewno będą chciały wykorzystać nową sytuację.

 W biznesie oni dotychczas działali osobno. Teraz pojawiła się idealna możliwość „marketingowego” połączenia sił. Jestem przekonany, że marki współpracujące z Anią i Robertem są już od dawna przygotowane na kampanię reklamową wykorzystującą fakt, że zostaną rodzicami. Na przykład firma Procter & Gamble, produkująca maszynki do golenia, które reklamuje Ania, na pewno zaproponuje reklamę produktów związanych z dziećmi, które także ma w swojej oferciekomentuje w „NaTemat.pl” Rafał Baran, specjalista od kampanii reklamowych z udziałem znanych osób.  

Myślicie, że Ania i Robert Lewandowscy przez najbliższych kilka miesięcy będą bardzo aktywni w mediach, a może postawią na spokój i wypoczynek?  Tego dowiemy się już wkrótce!  

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ