Renata Kaczoruk

Kaczoruk jest zdruzgotana Azja Express: „Jesteśmy tylko narzędziami w rękach produkcji”

Zachowanie Renaty Kaczoruk w „Azja Express” jest bardzo mocno krytykowane przez widzów. Na jej Instagramie modelki pojawia się bardzo dużo nieżyczliwych komentarzy. Internauci zarzucają jej, że jest niekoleżeńska oraz egoistyczna. Czy rzeczywiście Renulka postępuje tak na co dzień?

Renata Kaczoruk

Czarny charakter?

Modelka uważa, że bez jej zgody została obsadzona w roli czarnego charakteru. Przypomina, że reality show rządzi się swoimi prawami, a to, jak uczestnicy zostaną przedstawieni w programie zależy od wizji producentów.

„Drugim odcinkiem byłam zdruzgotana. Dotarło do mnie, że jako uczestnicy programu jesteśmy tylko narzędziami w rękach produkcji. Tworzymy spektakl, show musi epatować emocjami, być pełne konfliktów. I to jest konsekwentnie prowadzone. Chodzi o wyrysowanie jednowymiarowych postaci, niekoniecznie zbliżonych z rzeczywistymi. Myślę, że doskonale wpisałam się w rolę, w której chcieli mnie obsadzić producenci, chociaż nie miałam tego w umowie” – mówi modelka w wywiadzie dla Pani.

Trzeba być sprytnym

Renata Kaczoruk twierdzi, że osoby bardziej znające show-biznes lepiej umieją kreować swój wizerunek, który często nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Jak widać osoby mające doświadczenie w show-biznesie lepiej wyczują, jak dana sytuacja będzie wyglądać przed kamerami i potrafią zachować się, żeby wygrać wizerunkowo. Ja nie potrafiłam i też nie starałam się być taka sprytna – mówi modelka.

Czy w takim razie Kuba Wojewódzki nie wytłumaczył swojej dziewczynie, jakie zasady rządzą w show-biznesie? Okazuje się, że dziennikarz udzielał rad swojej dziewczynie, ale też nie spodziewał się, że modelka zostanie przedstawiona w programie w tak niekorzystny sposób.

Jasne, stara się mi radzić, ale nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć. Myślę, że jest tak samo zaskoczony, jaką mnie ukazali w tym programie. (…) Nie jestem małą dziewczyną, która biegnie do swojego partnera na skargę – tłumaczy Kaczoruk.


Źródło zdjęć: www.instagram.com/ renul_ka

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ