Alżbeta Lenska już tak nie wygląda! Jest blondynką!

Alżbeta Lenska może liczyć na wsparcie sławnego przyjaciela! Kogo?

Alżbeta Lenska dwa tygodnie temu przeszła skomplikowaną operację mózgu. Aktorce pękł tętniak i konieczna była natychmiastowa operacja. Rokowania nie były dobre. Nikt nie wiedział, czy gwiazda przeżyje. Jednak wszystko zakończyło się pomyślnie. Kto wspiera ją w trudnych chwilach?

Alżbeta Lenska powoli dochodzi do zdrowia po operacji. Wszystko dla niej jest teraz abstrakcyjne. Cały czas jest w szoku. Przyznaje, że wszystkie sytuacje, które wydarzyły się w ciągu ostatnich kilkunastu dni wydają się jej abstrakcją.

„Mój Antek się mnie dziś zapytał, dlaczego cały czas używam słowa abstrakcja? Nie miałam pojęcia, ale faktycznie często używam ten wyraz… pomimo tego że jestem optymistką, to co się wydarzyło wydaje mi się totalnie kosmiczną abstrakcja?” – pisze aktorka  na Instagramie.

Alżbeta Lenska może liczyć na wsparcie sławnego przyjaciela! Kogo?

Alżbeta Lenska przyjaźni się z Tomaszem Oświecińskim. Aktor motywuje ją do ciągłej walki o lepszą przyszłość. Mężczyzna nazywa ją „turbo fighterką” i mówi, że ma być dumna z tego, że żyje oraz jak wygląda. Gwiazda zastanawia się, w jakim filmie mogłaby teraz grać. „Mad Max”, „Raport Mniejszości”, a może jeszcze jakaś inna produkcja? Macie propozycje?

„Kiedy spotkałam się z Tomkiem, który jest moim mega pozytywnym kumplem, stał się dodatkowo moją mega motywacją! To nic, że wydawało mi się, że wyglądam jak kosmitka, bo stwierdził, że jestem turbo fighterką i mam być dumna z tego jak wyglądam?Ponoć muszę gdzieś teraz grać…mi się dobrze kojarzy Charlize Theron z filmu „Mad Max”, więc może ktoś musi zrobić Polską wersję tego fantasy filmu?? Całe szczęście kilka lat boksowałam, więc umiem walczyć, ale teraz nie mogę, więc może jak te bohaterki co przewidywały przyszłość w filmie „Raport Mniejszości” mogę mieć spokojniejszą rolę? Nie mam jeszcze pomysłu, ale uwielbiam Tomka za nakręcenie mnie na filmowe myślenie?Wesoła pozytywna fighterka życzy Wam miłego tygodnia?” – napisała Alżbeta Lenska na Instagramie.

Odwzajemniamy i życzymy dużo zdrowia!

https://www.instagram.com/p/BjoWhxjjcvM/?hl=pl&taken-by=betalenska

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/betalenska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ