Kaczorowska odpowiada na zarzuty byłego partnera

Kaczorowska odpowiada na zarzuty byłego partnera

Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko zrezygnowali z występów w „Tańcu z gwiazdami”, by na poważnie zająć się tańcem turniejowym. Jakiś czas temu aktorka obwiniła tancerza za rozpad ich współpracy. 

kaczorowska odpowiada na zarzuty partnera

W specjalnym oświadczeniu Kuroczko odniósł się do tej sprawy i publicznie zrelacjonował rozmowy z Kaczorowską. Oskarżenia byłego partnera i wyciąganie jej prywatnych przemyśleń zabolały aktorkę, która postanowiła uciąć medialną kłótnie.

– Jak niektórzy z Państwa być może pamiętają, kilka miesięcy temu podjęliśmy z Agnieszką decyzję o rezygnacji z udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Wszystko po to, aby jako para taneczna poświęcić się karierze turniejowej i powalczyć na międzynarodowym arenie. Plany te legły w gruzach (…). Z portali plotkarskich i gazet, z którymi Agnieszka w ostatnim czasie ochoczo rozmawia, dowiedziałem się, że przyczyną rozpadu naszego duetu jest mój „strach przed mistrzowskim poziomem”, a ja sam czuję się „zawiedziony”. Gwoli ścisłości – nie jestem zawiedziony. Zostałem po prostu oszukany. Agnieszka na niecałe 6 tygodni przed turniejem przestała po prostu pojawiać się na treningach, wymyślając, co raz to bardziej wydumane powody. W końcu poinformowała mnie, że „musi pokochać samą siebie i odnaleźć nowe ja, ponieważ czuje zmianę”. Podszedłem do tego ze zrozumieniem, podobnie zresztą jak wcześniej, gdy cierpliwie czekaliśmy aż Agnieszka wróci do swojej optymalnej wagi. Przez kolejnych kilka tygodni zwodziła mnie zapewniając, że potrzebuje się wyciszyć, odnaleźć spokój w medytacji i wróci do treningów. W tym czasie nie widywałem jej na sali treningowej, ale za to miałem okazje podziwiać jej zdjęcia ze ścianek, więc najwyraźniej medytacja i wyciszenie to pojęcia względne. Zaczęły do mnie docierać informacje o tym, że Agnieszka w międzyczasie zakontraktowała sobie prywatne eventy i rolę w jednym z musicali. W tym momencie postanowiłem zakończyć naszą współpracę – napisał w oświadczeniu Kuroczko i dodał, że nie on jeden ma takie zdanie o Kaczorowskiej – Historie o podobnym zachowaniu Agnieszki wobec innych tancerzy słyszałem od dawna, ale naiwnie wierzyłem, że to tylko plotki. Nasza współpraca opierała się na umowie ustnej i żałuję, że nie złożyliśmy stosownych podpisów na papierze – podsumował tancerz.

Kaczorowska, która jest od swojego partnera znacznie bardziej znana, nie ma problemu ze znalezieniem innych kontraktów. Producenci „Tańca z gwiazdami” podobno wielokrotnie prosili ja o powrót do programu proponując podwójną stawkę.

Na Facebooku Kaczorowska postanowiła odpowiedzieć byłemu partnerowi i choć nie zaprzeczyła, że zrezygnowała z tańca sportowego dla innych zobowiązań, nie chciała również atakować Kuroczki. W poście wyraziła również nadzieję, że następnym razem tancerz porozmawia z nią twarzą w twarz, zamiast oczerniać w mediach.

– Mogłabym użyć mnóstwo gorzkich słów w odwecie i wyciągnąć swoje argumenty. Mogłabym w nieskończoność opowiadać jak Kamil zawinił w tej sprawie… Ale nie o to chodzi! Życie jest zbyt krótkie aby walczyć, złościć się i wyrządzać krzywdę. Nigdy nie chcę nikogo oczerniać, nawet jeśli on krzywdzi mnie. Wielu było na tym świecie takich, którzy uczyli o miłości. Ja zamierzam z tej nauki korzystać. To ona ma największą siłę! Chociaż serce mi pęka i łzy nie dają spokoju, ponieważ ktoś kogo nazywałam przyjacielem ujawnia nasze prywatne rozmowy medialnie, a jego „oświadczenie” uderza we mnie bardzo mocno, to ja nie dam się wciągnąć w medialną awanturę… Wierzę, że jeśli Kamil Kuroczko ma pod moim adresem jeszcze jakieś zarzuty, to wypowie je prosto w twarz, a nie na portalach plotkarskich. Jedyne co dotychczas JA powiedziałam w tej sprawie to to że z powodu innych projektów, nie jestem w stanie kontynuować pracy nad powrotem na parkiet sportowy i że Kamil może czuć się zawiedziony, ponieważ włożyliśmy w to dużo pracy. Taka prawda. Nic więcej.

Dziś dodaję, że życzę Kamilowi powodzenia, że cieszę się i będę cieszyć z każdego jego sukcesu. Dziękuję mu za czas, który razem spędziliśmy, ponieważ wiele się nauczyłam, to była ogromna lekcja dla mnie samej. Nie było łatwo, ale właśnie te doświadczenia są najważniejsze – zakończyła Kaczorowska.

____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ