Justyna Steczkowska walczy z hakerem: Nie dajcie się oszukać

Justyna Steczkowska sprząta plażę! Pokazała zaskakujący filmik

Justyna Steczkowska wraz z rodziną wypoczywała w Grecji. Gwiazda nie tylko relaksowała się przed nowymi koncertami, ale również… sprzątała plażę na bezludnej wyspie. Zobaczcie sami!

Justyna Steczkowska sprząta plażę! Pokazała filmik

Justyna Steczkowska wraz z bliskimi odpoczywały w Grecji. Panie znalazły się na bezludnej wyspie, a tam zaczęły sprzątać. Zależy im na dobru naszej planety, więc nie pierwszy raz postępują w ten sposób.

„Dbajmy o naszą ziemie. To Dom nas wszystkich. ? Wracam na koncerty na które Was wszystkich serdecznie zapraszam. ☺” – napisała pod filmikiem.

https://www.instagram.com/p/B0JtiK8gGYB/

Internauci są zachwyceni postawą piosenkarki. Zachwalają ją, że daje dobry przykład. Czasami niewiele trzeba, by dla nas i przyszłych pokoleń zadbać o ziemię.

„To wspaniały przykład, cieszę się że dają go znane osoby! Również często udaję się na akcje sprzątania mojej okolicy, ale pamietajmy że to nie rozwiązuje problemu – powinnismy dążyć do tego by tych śmieci produkować jak najmniej – teraz jest dobry moment aby zacząć swoją przygodę z #zerowaste bo obchodzimy #lipiecbezplastiku ? pozdrawiam!”,

„Zmieniaj świat swoim przykładem nie opinią??Cudnie??”,

„Wspaniałe cudowne kobiety ?? Tylko podziwiać i brać z Was przykład. Brawo dziewczyny ?? Jestem z Was dumna❤️❤️❤️”,

„Jestem w mega pozytywnym szoku! ❤️ Brawo brawo brawo! To piękne, że wykorzystuje Pani swoją popularność, żeby dawać dobry przykład! ?” – komentowali fani.

My również jesteśmy pod wrażeniem. Gratulujemy takiej postawy!

https://www.instagram.com/p/Bz8k8GeAP00/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Michał Pańszczyk – nieznane, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3006967

ZOSTAW ODPOWIEDŹ