Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski pokonali małżeński kryzys?

Justyna Steczkowska ogłosiła separację z mężem! Co się stało?

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wzięli ślub w 2000 roku. Przez siedemnaście lat uchodzili za małżeństwo idealne. Jednak teraz postanowili rozstać się, by dać sobie czas na przemyślenie dalszego życia. Piosenkarka wraz z mężem wydała oświadczenie. Co w nim jest napisane?

Siedemnaście wspólnych lat

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski pobrali się w 2000 roku. Mąż piosenkarki jest z zawodu architektem. Para ma troje dzieci –  16-letniego Leona, 12-letniego Stanisława oraz 4-letnią Helenę.

W świecie show-biznesu uchodzili za małżeństwo idealne. Para ma za sobą trudne chwile. W 2011 roku Maciej Myszkowski zachorował na nowotwór. Wokalistka bardzo go wtedy wspierała.

Rak rozpanoszył się w mojej rodzinie. To trwa już dłuższy czas. Ale wygramy… Już jesteśmy blisko, a najgorsze już za nami i do mety jeszcze kilka metrów – mówiła wtedy Steczkowska w wywiadzie dla magazynu „Gala”.

Justyna Steczkowska ogłosiła separację z mężem! Co się stało?

Jednak wokalistka teraz ogłosiła, że po 17 latach małżeństwa postanowili dać sobie czas, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć ich wspólną drogę na dwie ścieżki, gdyż każde z nich chce realizować się inaczej.

„Droga Rodzino, kochani przyjaciele, znajomi, fani i media…

Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze… Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie. Po 17 latach cudownego małżeństwa – w przyjaźni z Maćkiem – postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. Prosimy Was w tym okresie o uszanowanie naszej decyzji i prywatności w trosce o dobro dzieci, które obydwoje kochamy nad życie. Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. Prosimy również o nienękanie telefonami naszych rodzin i przyjaciół.

Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!

Justyna Steczkowska & Maciek Myszkowski” – czytamy w oświadczeniu.

 

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Justyna Steczkowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ