Ewa Chodakowska otrzymała kolejną nagrodę

Ewa Chodakowska otrzymała kolejną nagrodę! Jaki ma sposób na sukces?

Ewa Chodakowska osiągnęła kolejny sukces! Trenerka odebrała nagrodę „Orzeł” przyznaną przez tygodnik „Wprost”. Gwiazda zdradza, jaki jest jej przepis na sukces!

Ewa Chodakowska została wyróżniona przez tygodnik “Wprost” w kategorii Ambasadorka Regionu. Trenerka zdobyła uznanie za aktywność w dziedzinie promocji zdrowia. Gwiazda bardzo jest dumna z tej nagrody. Jednocześnie przypomina, jak ważna jest połączenie pracy z pasją oraz pełne zaangażowanie!

“Orzeł WPROST 2018 🏆 Kiedy praca z pasją .. sercem.. i pełnym zaangażowaniem jest doceniana 🙏🏻Szalenie ważna dla mnie nagroda! Dziękuje kapitule za zauważenie naszych działań.. moich i mojego męża @kavoukis .. Dziękuje Tobie za zaufanie.. za to ze mam dla kogo tworzyć.. za to ze korzystasz ❤❤” – napisała Ewa Chodakowska.

Orzeł WPROST 2018 🏆 Kiedy praca z pasją .. sercem.. i pełnym zaangażowaniem jest doceniana 🙏🏻Szalenie ważna dla mnie nagroda! Dziękuje kapitule za zauważenie naszych działań.. moich i mojego męża @kavoukis .. Dziękuje Tobie za zaufanie.. za to ze mam dla kogo tworzyć.. za to ze korzystasz ❤️❤️ Duma i zaszczyt 😍😍 Szczęśliwa kładę się spać 😘➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖🇬🇧 Eagle WPROST AWARDS 2018 🙏🏻 When working with passion … heart … and full commitment is appreciated 🙏🏻Madness!! This is so important for me! Thank You for noticing our actions … ours because not only mine but also my husband’s @kavoukis .. and thank you for trusting me … it’s so fulfilling having someone to create for ❤️❤️ Pride and honor 😍😍 Happy 😃 going to sleep to go to sleep 💤 it was a long and very important day.. #orzełwprost2018 #orlywprost

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Ewa Chodakowska otrzymała kolejną nagrodę! Jaki ma sposób na sukces?

Trenerka nie spoczywa na laurach. Gwiazda rozpoczęła nowy projekt, “Choda games”. Zawody sportowe to siedem różnych aktywności, z których każda wymaga dobrej sprawności i kondycji. Ich celem jest nie tylko doskonalenie swojej formy fizycznej, ale i sprawdzenie aktualnej kondycji uczestników. W zawodach może wziąć udział każdy fan aktywności fizycznej niemający przeciwskazań zdrowotnych. Zawody mają otwarty charakter, skierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Aby wziąć w nich udział, nie trzeba być doświadczonym sportowcem.

#chodaGAMES to IDEA mojego męża .. Z zaciekawieniem patrzyłam jak @kavoukis mówił o tym projekcie od pół roku – do którego zaangażował pół naszej firmy 😅 

Nie do końca czułam klimat rywalizacji.. po co? – myślałam.. Przecież ścigać powinnismy się tylko ze sobą… 

DOPIERO W TEN WEEKEND ZROZUMIAŁAM jaki to genialny projekt.. 

A dokładniej pokazali mi to UCZESTNICY!! AMATORZY I ZAWODOWCY!! 💪🏿 

Wiele z Was przyszło się sprawdzić.. zmierzyć ze swoimi słabościami.. wiele osób, „zaliczyć” kolejne wyzwanie.. a dokładniej 7 wyzwań.. dla czystej satysfakcji.. I CUDNIE!!! 

Ale, to nie koniec 🤩 

Pojawiła się tez grupa osób, która postawiła na WSPÓŁZAWODNICTWO.. która pokazała NAJWYŻSZY POZIOM, która przyszła WYGRAĆ I ZGARNĄĆ NAGRODY  – pisze zachwycona Ewa Chodakowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/chodakowskaewa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...