Selena Gomez znalazła się w szpitalu psychiatrycznym?

Selena Gomez wraca na scenę? Te zdjęcia mówią wszystko!

Selena Gomez na kilka miesięcy wycofała się z życia publicznego ze względu na swoją chorobę.  Czy piosenkarka powraca niedługo na scenę? Najnowsze zdjęcia wskazują, że tak!

Selena Gomez wraca na scenę?

Selena Gomez w ponad rok temu wyznała, że walczy z toczniem. To choroba autoimmunologiczna, jej rozwój związany jest ze złożonymi i niejasnymi zaburzeniami układu odpornościowego. U piosenkarki przyczynił się do depresji i ataków paniki, które uniemożliwiały jej muzyczną karierę.

„Jak wielu z was wie, rok temu wyznałam, że cierpię na toczeń – chorobę, która w różny sposób wpływa na nasze życie. Odkryłam, że napady paniki oraz depresja mogą towarzyszyć tej chorobie, a to niesie za sobą wiele trudności” – mówiła wokalistka magazynowi „People”.

Wzruszająca przemowa

Pod koniec listopada w Los Angeles odbyła się gala American Music Awards 2016. Obecna była też Gomez, która odebrała nagrodę w kategorii Artysta Roku POP/ROCK. Na scenie wygłosiła wzruszające przemówienie.

„Gdy w 2014 roku stałam na tej scenie, po raz pierwszy byłam z wami w stu procentach szczera. Myślę, że nie pomylę się, mówiąc, że wielu z was wie sporo na temat mojego życia. Czy mi się to podobało, czy nie – musiałam zrobić przerwę. Miałam wszystko, a mimo tego byłam kompletnie załamana. Przysięgałam, że was nie zawiodę… ale skupiając się na tym, zawiodłam samą siebie.

Nie próbuję się usprawiedliwiać, nie potrzebuję tego. Jeśli jesteście załamani, to wiedzcie, że nie musi tak być zawsze. Nie wiem,  czy mnie szanujecie czy nie, ale możecie być pewni, że zależy mi na ludziach” – mówiła ze łzami w oczach Selena Gomez.

Powrót gwiazdy na szczyt?

Teraz wygląda na to, że piosenkarka będzie kontynuować swoją karierę muzyczną! Najlepszym dowodem na to są zdjęcia, które opublikowała ostatnio na Instagramie. Na jednym z nich widzimy artystkę podczas przygotowań wielkiego wyjścia, może na scenę? Mamy taką nadzieję 🙂

https://www.instagram.com/p/BO_xjcAADt4/?taken-by=selenagomez

„Chodź tutaj”

Druga fotka jest jeszcze bardziej dobitna. Selena Gomez trzyma mikrofon. Pod zdjęciem napisała w języku hiszpańskim: „Chodź tutaj”.

https://www.instagram.com/p/BO-hcXbgjKR/?taken-by=selenagomez

W takim razie z niecierpliwością czekamy na pierwszy publiczny występ piosenkarki po przerwie!

————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ selenagomez/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ