Agnieszka Hyży jest wyrodną matką? Gwiazd zareagowała na hejt!

Agnieszka Hyży jest wyrodną matką? Gwiazd zareagowała na hejt!

Agnieszka Hyży w “Wywiadówce” Anny Lewandowskiej opowiedziała o swoim macierzyństwie oraz funkcjonowaniu rodziny patchworkowej, którą tworzy wraz z partnerem i dziećmi. Na gwiazdę spłynęła fala hejtu od internautów. Jak dziennikarka im odpowiedziała?

Agnieszka Hyży jest wyrodną matką? Gwiazd zareagowała na hejt!

Agnieszka Hyży podzieliła się z Anią Lewandowską swoimi wspomnieniami dotyczącymi pierwszych chwil po narodzinach córeczki. Gwiazda przyznała, myślała, że po porodzie, gdy zobaczy dziecko, pojawi się euforia. Jednak nic takiego nie nastąpiło. Gwiazda zastanawiała się, czy z nią jest coś nie tak. Jednak doświadczone koleżanki uspokoiły ją, że to normalne. Kazały czekać. Nie myliły się. Miłość do córki była jak bomba z opóźnionym zapłonem. Obecnie dziennikarka nie wyobraża sobie życia bez dziecka. Ich więź teraz jest bardzo silna.  

“”To było bardzo dziwne uczucie, bo tyle czekałam i co? To już? I co teraz? Mam wziąć to dziecko do domu? I co dalej? Już zawsze razem? Ale jak? Teraz już nie wyjdę z domu, kiedy chcę? Teraz będę organizować czas pod to dziecko? Myślałam, że jak dziecko się pojawi, to będzie euforia, pioruny, fajerwerki i miłość, która cię obezwładnia. A powiem Ci szczerze, że patrzyłam na Martę i nic nie czułam. Z płaczem zadzwoniłam do mojej jednej i drugiej przyjaciółki i mówię, że coś jest ze mną nie tak, ja nic nie czuję. Moje przyjaciółki śmiały się i mówiły: Poczekaj… I rzeczywiście: z każdym tygodniem, z każdym miesiącem byłyśmy bliżej. To była miłość od pierwszego wejrzenia, choć nie czułam jej na początku, w szpitalu. To była miłość, która zadziałała jak bomba z opóźnionym zapłonem: wybuch nastąpił dużo, dużo później. I nie tydzień później, czy dwa, tylko kilka miesięcy, wtedy zorientowałam się, że ja już nie funkcjonuję bez dziecka. Nie dlatego, że ono jest ode mnie uzależnione, ale dlatego, że jest odwrotnie, bo pojawiło się to niezwykłe uczucie. Potem z każdym miesiącem, kiedy Marta zaczęła mi oddawać miłość, uczucia między nami stawały się jeszcze silniejsze” – mówiła Agnieszka Hyży.

Zła matka?

Wielu internautom nie spodobały się słowa prezenterki. Polała się fala hejtu. Zarzucano jej, że nie kocha swojego dziecka i jest złą matką. Agnieszka Hyży postanowiła odpowiedzieć na obraźliwe komentarze!

– Tak właśnie wygląda „WYRODNA matka,która nie kocha swojego dziecka”….”BABSZTYL,celebrytka,nie powinna mieć dzieci”,”……….ciekawe co powie jej córka jak to przeczyta,że mamusia jej nie chciała”…😱🙈 – napisała dziennikarka we wstępie swojego oświadczenia.

Co było dalej?

– Tak właśnie piszą o mnie -MAMIE-na podstawie wyrwanych z kontekstu zdań określających mój stan po urodzeniu Córki:) I w sumie to się cieszę,bo biorąc udział w „Wywiadówce” @annalewandowskahpba ,poruszyłam chyba struny mocno skoro jest reakcja…spływają do mnie setki Waszych prywatnych wiadomości( dzięki za to‼️),które opisują podobne,często bardzo mocne historie dotyczące macierzyństwa,początków,emocji z tym związanych.

Warto przeczytać całość wywiadu,by zrozumieć cały kontekst opowieści o mojej historii bycia rodzicem… Czy powiedzenie w tym kraju prawdy zawsze musi się spotykać z rynsztokową krytyką❓

Bycie Mamą to najlepsza rzecz na świecie,o czym przekonuję się każdego dnia,ale nie oszukujmy siebie i całego świata częstując innych słodkimi historyjkami jak z reklamy o pięknym bobasku…bywa kolorowo i bardzo ciężko,są huśtawki i chwile zwątpienia,jest też bezgraniczna i bezwarunkowa miłość.

I niech moja Córka przeczyta to kiedyś…sama z nią o tym pogadam.Życie i nasza codzienność pokazują jakie są relacje,jaką jestem Mamą,jak wyglada nasza Patchworkowa (FAJNA‼️) Rodzina… Mamy Drogie ,możecie się ze mną zgadzać lub i nie …najważniejsze to szanować swoje zdanie,poglądy i emocje 🙏😘 – podsumowała Agnieszka Hyży. 

—————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...