Justin Bieber ma nową fryzurę! Hailey Baldin zaskoczyła nowym zdjęciem

Justin Bieber ma nową fryzurę! Hailey Baldin zaskoczyła jego nowym zdjęciem

Justin Bieber wygląda zupełnie inaczej! Muzyk ma zupełnie nową fryzurę. Jak teraz się prezentuje? Hailey Baldwin pokazała, jak wygląda po metamorfozie! Zmiana na plus?

Justin Bieber ma nową fryzurę! Hailey Baldin zaskoczyła nowym zdjęciem

Hailey Baldwin na swoim Instagramie pokazała, jak teraz wygląda jej mąż. Muzyk w swoim życiu miał już wiele różnych fryzur, a także kolorów włosów. Na jakie uczesanie postawił teraz? Według nas w krótkich włosach wygląda bardzo twarzowo!

Wielka miłość

Jednak to nie wszystko! Hailey Baldwin pod zdjęciem opublikowała romantyczne wyznanie skierowane do Justina. Wszystko na to wskazuje, że ich miłość kwitnie!

“Moja miłość! Jesteś niesamowitym mężczyzną, sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, czynisz mnie szczęśliwszą, niż kiedykolwiek byłam. Jestem szalenie dumna z tego, kim jesteś i kim się stajesz. Kocham cię mocniej każdego dnia – napisała Hailey Baldwin na swoim Instagramie.

Nic dodać, nic ująć?

Justin Bieber przez kilka lat był w związku z Seleną Gomez. Muzyk rozstał się z piosenkarką, a jego żoną została Hailey Baldwin, o której mówi, że to właśnie ona jest miłością jego życia.

“Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i poznanie jej jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła.

NIE MASZ POJĘCIA O MOIM ŻYCIU I TYM, CO JEST DLA MNIE DOBRE. Hailey jest moją panną młodą i jeśli ci się to nie podoba, to znaczy, że mnie nie wspierasz. A jeśli nie wspierasz mnie, to znaczy że nie jesteś moim fanem ani dobrym człowiekiem” – pisał Justin Bieber w konwersacji z fanami.

View this post on Instagram

25 sure looks good on u lover.. 🖤

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...