spears

Siostrzenica Britney Spears w stanie krytycznym. Piosenkarka prosi o modlitwę

Siostrzenica Britney Spears w niedzielę miała poważny wypadek i nadal znajduje się w stanie krytycznym. Piosenkarka prosi fanów o modlitwę za 8-letnią Maddie.

Tragiczny wypadek zdarzył się obok rodzinnego domu

Córeczka Jamie Lynn Spears, 25-letniej siostry Britney Spears dostała quada na swoje siódme urodziny. W ostatnią niedzielę w pobliżu jej domu doszło do strasznego wypadku. Jeżdżąc po posesji, dziewczynka skręciła, by nie wpaść do pobliskiego rowu. Quad przewrócił się i wpadł do pobliskiego stawu, przygniatając dziecko.

Znajdujący się zaledwie 100 metrów dalej Jamie Lynn Spears i jej mąż Jamie Watson, natychmiast pobiegli dziecku na ratunek, a po kilku dwóch minutach na miejscu było również pogotowie. Po chwili udało się uwolnić dziewczynkę i odwieźć ją do szpitala w Nowym Orleanie, jej stan nadal jest jednak krytyczny.

– Pojazd typu ATV i dziecko natychmiast zanurzyli się pod wodę wprost przed ich oczami. Dziecko było uwięzione i zabezpieczone pasem bezpieczeństwa oraz specjalną siatką pojazdu. W przeciągu dwóch minut przyjechał ambulans, który pomógł wyciągnąć dziecko z zimnej wody – czytamy w raporcie szeryfa.

Britney Spears prosi o modlitwę

Lekarze wciąż walczą o życie dziecka. W internecie szybko zaczęły pojawiać się kolejne doniesienia na temat wypadku. Rzecznik Britney Spears skomentował zajście i poprosił o uszanowanie spokoju rodziny w tak trudnym momencie.

– W tej chwili rodzina państwa Spears prosi, żeby wszyscy uszanowali ich prywatność w tym czasie i docenia wszystkie modlitwy i wsparcie kierowane do ich rodziny – napisał rzecznik gwiazdy.

W poniedziałek w nocy Britney poprosiła swoich fanów, by modlili się za jej siostrzenicę.

– Potrzebuję, żebyście myśleli i modlili się za moją siostrzenicę – napisała piosenkarka.

Pod zdjęciem przedstawiającym Maddie i brązowego labradora, natychmiast pojawiły się słowa otuchy od fanów.

Młodsza siostra Britney

Jamie Lynn Spears, mama dziewczynki, która uległa wypadkowi, to amerykańska aktorka, piosenkarka i celebrytka. W dzieciństwie występowała w programie rozrywkowym „AllThat”, a później zagrała małą rolę u boku starszej siostry w filmie „Crossoads”. Jako nastolatka Jamie Lynn zagrała w kilku reklamach oraz serialu „Zoey 101”.

W wieku 16 lat, młoda gwiazda zaszła w ciąże ze swoim chłopakiem Caseyem Aldridgem, a czasopismo „OK!Magazine” zaproponowało jej milion dolarów za publikacje pierwszych zdjęć dziecka.

Maddie urodziła się 19 czerwca 2008 roku w szpitalu Mississippi Southwest Regional Medical Center.

Fot. jamielynnspears

ZOSTAW ODPOWIEDŹ