Justin Bieber prosi fanów, by wybrali garnitur na ślub!

Justin Bieber kocha Selenę Gomez? Gwiazdor ostro odpowiada!

Odkąd Justin Bieber zaczął spotykać się z Hailey Baldwin, to wielu fanów nie daje mu żyć. Internauci wysyłają do muzyka wiadomości, w których kwestionują jego miłość do Hailey Baldwin. Gwiazdor ma dość. Zobaczcie, co odpowiedział na Instagramie!

Justin Bieber kocha Selenę Gomez? Gwiazdor ostro odpowiada!

Justin Bieber ostatnio napisał w mediach społecznościowych, że chciałby skoncentrować się na swoim zdrowiu, małżeństwie oraz przygotowaniach do roli ojca zamiast na karierze. Pod jego szczerym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, wiele z nich nawiązywało do jego dawnego związku z Seleną Gomez.  

NIE kochasz Hailey! Poślubiłeś ją tylko po to, by wrócić do Seleny Gomez – skomentowała jedna z fanek artysty.

https://www.instagram.com/p/BvcVgLZnaOm/

Justin miał dość. Odpowiedział, że słowa internautki są absurdalne – bardzo kocha swoją żonę Hailey, której poznanie jest najlepszą rzeczą, jaka mu się w życiu przydarzyła. A czy nadal kocha Selenę? Również odniósł się do tych słów.

„Jesteś naprawdę niedojrzała. Sam fakt, że prowadzisz konto poświęcone krytykowaniu mojej żony i mnie, jest naprawdę absurdalny. Dlaczego miałbym poświęcać całe życie i wejść w związek małżeński tylko po to, aby wrócić do byłej dziewczyny? Każdy, kto w to wierzy, jest podły lub ma 10 lat i mniej. Żadna myśląca logicznie osoba nie mówi ani nie myśli w ten sposób. Naprawdę powinnaś się wstydzić. Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła.

NIE MASZ POJĘCIA O MOIM ŻYCIU I TYM, CO JEST DLA MNIE DOBRE. Hailey jest moją panną młodą i jeśli ci się to nie podoba, to znaczy, że mnie nie wspierasz. A jeśli nie wspierasz mnie, to znaczy że nie jesteś moim fanem ani dobrym człowiekiem – napisał Justin Bieber.

Teraz już wszystko jasne!

https://www.instagram.com/p/BuruZvzHvlr/

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Lou Stejskal – https://www.flickr.com/photos/loustejskal/26304616840/in/photostream/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54868007

ZOSTAW ODPOWIEDŹ