Monika Kuszyńska pokazała zdjęcie, jak jeździ na rowerze!

Monika Kuszyńska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Zobacz, kto ją do tego namawia!

Monika Kuszyńska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?  Do udziału w show namawia ją sama jurorka –  Iwona Pavlović! Czy piosenkarka zdecyduje się zatańczyć w kolejnej edycji programu?

Monika Kuszyńska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

Iwona Pavlović niedawno zaprosiła Monikę Kuszyńską do udziału w tanecznym show Polsatu.

– Z przyjemnością zapraszałabym Monikę Kuszyńską do tańca. Od wielu lat są turnieje tańca dla osób tańczących na wózkach. Są zarówno pary, w których jedna osoba porusza się na wózku, a nawet takie, w których dwie osoby są na wózku. Jak ocenić takie pary? My sędziowie znamy zasady oceniania takich par, a nie wiem, jak publiczność przed ekranem. Chciałabym, żeby Polska była na to gotowa, żebyśmy byli tolerancyjni. Ciekawa jestem, jak publiczność oceniłaby to przez pryzmat tego, że osoba nie porusza się na nogach. Trzeba byłoby trochę publiczność wprowadzić. Ale Moniko, zapraszamy Cię, jesteś cudowną osobą. Pokazuj ludziom, że wszystko można, bo ja wiem, że Ty wszystko możesz, bo wszystko robisz! Jesteś fantastyczna! – mówiła jurorka w wywiadzie dla Plejady.

Iwona Pavlović taniec z gwiazdami

Na imprezie też tańczy

W 2015 roku piosenkarka zdradziła, że nie wyklucza występu w tanecznym show.

– Jasne, przecież ludzie to robią. chociaż nie sądzę, żeby ktoś wpadł na taki pomysł. Czasem śmieję się, że teraz to mogę już tylko iść do „Tańca z Gwiazdami”. Kiedyś się śmiałam, że teraz to już tylko na Eurowizję i spełniło się – mówiła gwiazda.

Okazuje się, że wokalistka nadal tańczy na imprezach. Przed wypadkiem wstydziła się swoich ruchów, więc tańczyła na siedząco. Teraz jest podobnie, więc ma już w tym wprawę. 🙂

„Jak jest impreza, to ja tańczę! I to podobnie, jak kiedyś. Gdy jeszcze chodziłam, wstydziłam się tańczyć i robiłam to na siedząco, więc mam w tym praktykę!” – mówiła Monika Kuszyńska w rozmowie z „Super Expressem”.

Napięty harmonogram

Czy artystka zdecyduje się na udział w kolejnej edycji show Polsatu? Obecnie gwiazda skupiona jest na opiece nad synkiem Jeremiaszem, który przyszedł na świat 15 lutego 2017 roku. 21 kwietnia zagrała pierwszy koncert po porodzie. Wokalistka planuje też kolejne występy w maju oraz w czerwcu.

„Koncert jest zapowiedzią kolejnych występów Moniki, które odbędą się już w maju i czerwcu, dopinamy ostatnie szczegóły z nimi związane. Z moich informacji wynika, że zajmie się nim rodzina Moniki – zdradziła Katarzyna Surmik, menadżerka artystki, w rozmowie z „Vivą!”.

Chcielibyście, żeby Monika Kuszyńska wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”? My na pewno trzymalibyśmy za nią kciuki! A wy?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Monika Kuszyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ