Julia Wieniawa na konferencji serialu „Zawsze warto” z torebką za 20 tysięcy

Julia Wieniawa od kilku miesięcy promuje najnowszą produkcję Polsatu „Zawsze warto”, w której gra jedną z głównych ról. Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa promująca hit stacji, a Julia Wieniawa zaskoczyła swoją stylizacją, do której dobrała dodatki – różową torebkę z domu mody Chanel oraz przezroczyste szpilki.

W poniedziałek Julka pojawiła się na konferencji szumnie zapowiadanego serialu Zawsze warto, w którym występuje u boku swoich nowych „przyjaciółek”, Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej.

Stylizacja Julii Wieniawy

Tym razem Wieniawa postanowiła nieco odbiec od swojego cukierkowego stylu, stawiając na nieco bardziej „nowoczesną” stylizację: do białego golfu polskiej marki MISBHV, Julia dobrała dżinsowe spodnie z białymi elementami oraz przezroczyste szpilki. Uwagę zwracały ulizane włosy aktorki oraz różowa torebka Chanel warta 20 tysięcy złotych.

https://www.instagram.com/p/B16tZr_gCgM/

Julia Wieniawa – kogo zagra w serialu „Zawsze Warto”?

Aktorka w serialu Zawsze warto wciela się w postać Ady. Bohaterka, grana przez Wieniawę, ma zaledwie 22 lata. Ledwo zdała maturę, bo bardzo wcześnie została mamą. Życie nie było jednak dla niej proste. Ledwo zdała maturę, bo bardzo szybko została mamą. Na dodatek musi spłacać ogromne długi męża, który zniknął z jej życia.

Dziewczyna straciła synka. Próbując wygrać z patową sytuacją, w której się znalazła, zostaje call girl. Przez to wpadła w niebezpieczne towarzystwo.

https://www.instagram.com/p/B0tUZXmo90x/

Co sądzi o swojej bohaterce Julia Wieniawa?

– Ada jest najbardziej energiczną z dziewczyn. Bardzo szybko podejmuje decyzje, często pochopnie. Jest trochę szalona, ma kolorowy styl i mroczną przeszłość. Jesteśmy podobne pod tym względem, że obie mamy w sobie mnóstwo determinacji i wytrwałości – mówi Wieniawa.

Jak życie Ady zmieni się, gdy na swojej drodze spotka Dorotę (Katarzyna Zielińska) i Martę (Weronika Rosati)? O tym widzowie będą mogli przekonać się już w najbliższą środę na antenie Polsatu o 21:05.

Zobacz również:

Źródło: gwiazdy.wp / Fot. instagram.com/juliawieniawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ