Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek zaprojektowała porcelanę! Nowy projekt gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaprojektowała własną kolekcję porcelany. Prowadząca „Projekt Lady” jest bardzo dumna ze swojego dzieła. Zobaczcie, jak prezentuje się jej projekt!

Małgorzata Rozenek zaprojektowała porcelanę! Nowy projekt gwiazdy

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa! Gwiazda angażuje się w liczne projekty telewizyjne, ale teraz postawiła na sztukę. Prowadząca „Projekt Lady” wraz z  założycielkami marki Sweet Living Home Inspirations stworzyła kolekcję porcelany „Hampton Collection”.

https://www.instagram.com/p/BverYYLB0mu/

Wielki dzień

„Kochani, dziś jest dzień na który czekałam z niecierpliwością. Mam przyjemnością zaprezentować Wam moją autorską kolekcję porcelany Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan ? Kolekcja została stworzona we współpracy z Kasią i Małgosią. Założycielkami marki @sweetlivinghomeinspirations ❤️ Dziewczyny, dziękuje Wam za ten inspirujący czas i za to, że wspieramy się przez te wszystkie lata?Nasza kolekcja jest dowodem na to, że kobiety, gdy współpracują mogą wiele razem z działać??” – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

Jak wam się podoba kolekcja?

Sweet Living Home Inspirations

Marka Sweet Living Home Inspirations to showroom z wyposażeniem wnętrz oraz sklep internetowy. W tym miejscu można kupić artykuły zakupy wnętrzarskie, meble, oświetlenie, dodatki i dekoracje, tapety, dywany, tkaniny. Firma świadczy też usługi projektowe, dekoratorskie i home stagingowe.

„Połączyła nas przyjaźń, od ośmiu lat jesteśmy też partnerkami w biznesie. Realizujemy swoją pasję i uwielbienie do pięknych wnętrz, przekuwając wizję na rzeczywistość. Zdobyte wykształcenie – studia prawnicze i zarządzanie stały się dla nas doskonałym punktem wyjścia i po kilku latach pracy w wyuczonych zawodach poczułyśmy, że nadszedł czas realizacji własnych marzeń. Spełnione prywatnie jako matki wspaniałych dzieci, napędzane wspólną fascynacją i zamiłowaniem do piękna i elegancji, postanowiłyśmy sięgnąć do swoich marzeń o kreowaniu wnętrz. Tak powstało Sweet Living. Od ponad 6 lat siedziba show-roomu mieści się przy ul. Kazachskiej w Miasteczku Wilanów i niezmiennie przyciąga uwagę i zainteresowanie tak wiernych, jak i nowych klientów” – mówią założycielki marki.

—————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Małgorzata Rozenek-Majdan, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59255964

ZOSTAW ODPOWIEDŹ