www.mundotkm.com

Justin Bieber chce zrobić niespodziankę Selenie Gomez!

Wygląda na to, że Justin Bieber cały czas nie może zapomnieć o swojej byłej dziewczynie, Selenie Gomez. Podobno teraz przygotował dla niej niezwykłą niespodziankę! Myślicie, że artystka ucieszy się z nowego pomysłu byłego ukochanego?

www.mundotkm.com

Od przeszłości nie da się uciec?

Selena Gomez jest w trakcie trasy koncertowej „Revival Tour 2016”, podczas której promuje swoje utwory z płyty „Revival”. Podczas jednego z występów zaprezentowała nową piosenkę „Feel Me”. Fani byli przekonani, że śpiewa w niej o swoim związku z Justinem Bieberem. Gomez zapowiedziała również, że nie usłyszymy jej słynnej piosenki „The Heart Wants What It Wants”, której inspiracją był jej związek z muzykiem. Dla Entertainment Weekly powiedziała: „Są rzeczy, których nie mogę zrobić. Nie będę śpiewała na trasie tej piosenki, bo nie chcę. To tak, jakbyś poczuł zapach, który kojarzy ci się z przeszłością. Ale ty nie chcesz tam wracać. To jest jeszcze bardziej skomplikowane”. Jednak wygląda na to, że Gomez podczas swoich koncertów nie będzie mogła uwolnić się od bolesnej przeszłości! A wszystko przez jej byłego chłopaka – Justina!

Co wymyślił Bieber?

 

Selena Gomez ma zaplanowane swoje występy także w Kanadzie, z której pochodzi Justin Bieber. Z tej okazji artysta postanowił zaskoczyć swoją byłą ukochaną – chce przyjść na jej koncert! Ale na tym jeszcze nie koniec! Muzyk chciałby również zabrać potem Selenę na spacer i pokazać jego ulubione i najbardziej urokliwe zakątki Kanady. Myślicie, że Selena się zgodzi? My mamy pewne wątpliwości, zwłaszcza że artystka cały czas utrzymuje, że temat związku z Biebsem jest dla niej zamknięty i nie chciałaby do niego wracać. Jednak Justin nie może zapomnieć o dziewczynie i co jakiś czas publikuje w Internecie swoje dawne zdjęcia z Seleną. Niedawno jedno z nich zyskało miano najpopularniejszego zdjęcia na Instagramie i „przegoniło” nawet słynne zdjęcie Kendall Jenner. Zobacz romantyczną fotografię pary, która zdobyła najwięcej polubień na Instagramie – Ta fota podbiła serca fanów!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ