Wiemy kto był agentem w programie TVN

Po 14 latach na antenę TVN wrócił jeden z najpopularniejszych telewizyjnych reality show. Tym razem na poszukiwania Agenta wyruszą celebryci. W blasku afrykańskiego słońca zmierzyli się z własnymi słabościami i lękami.

W roli prowadzącej Kinga Rusin, uczestnikami było czternastu znanych i lubianych celebrytów – Joanna Jabłczyńska, Tamara Gonzalez Perea – „Macademian Girl”, Dominika Tajner – Wisniewska, Eva Halina Rich, Kamila Szczawińska, Monika Mrozowska, Sylwia Szostak, Vienio, czyli Piotr Więcławski, Michał Szpak, Tomasz Oświeciński, Rafał Maślak, Antoni Królikowski, Hubert Urbański oraz Maciej Sieradzky. W każdym z trzynastu odcinków Kinga Rusin przydzieliła uczestnikom do realizacji zadania specjalne. Ostatecznie agentem okazał się Hubert Urbański, co dla wielu widzów było zaskoczeniem.

„Agent – Gwiazdy” to reality show oparte na belgijskim formacie „The Mole”. Program gromadził przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. W Holandii doczekał się aż 15 sezonów. Producentem polskiej edycji jest Jake Vision.

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ