Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami „Ostatniej szansy” i zaprasza na…

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że nie powstanie następny sezon „Drugiej szansy”. Ta decyzja bardzo zaskoczyła widzów, gdyż produkcja cieszyła się coraz większą popularnością. Gwiazda zapowiada też, że za rok będzie zapraszać wspólnego oglądania pierwszego odcinka mojego nowego serialu.

Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami „Ostatniej szansy”! Co mówi?

Portal Wirtualnemedia.pl podał, że stacja TVN zdecydowała się zakończyć „Drugą szansę”. Widzowie są zaskoczeni, gdyż serial cieszy się popularnością. Ostatni odcinek oglądało 1,8 mln widzów, a widowni z odcinka na odcinek przybywało. Szóstego sezonu serialu już nie będzie. Poprzednia seria miała być ostatnią, jednak publiczność liczyła na więcej, więc stacja zdecydowała się na kolejne odcinki. Produkcja uważa, że właśnie teraz jest najlepszy moment na zakończenie serialu.

„Rzeczywiście zdecydowaliśmy o zakończeniu „Drugiej szansy”, szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem. Chyba lepiej, jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę do ostatniej kropli – zdradził Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli?

Jednak jest pomysł na nowy serial z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej.

„Mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem. O tym nowym projekcie poinformujemy za jakiś czas, pojawi się w ramówce najwcześniej wiosną przyszłego roku” – mówił Czaja.

Aktorka za pośrednictwem Facebooka pożegnała się z widzami. Dziękuję za to, że jej kibicowali. A za rok planuje zaprosić do oglądania pierwszego odcinka nowego serialu.

Takie newsy jeszcze przed świętami.

Przed nami jeszcze 6 odcinków V transzy Drugiej Szansy! Tuż po świętach spotkamy się po raz ostatni na planie, żeby dokończyć prace nad piątym(!) sezonem…A miały być góra trzy…! To był wyjątkowy czas, ważna dla mnie rola. Dziękuję, że byliście z nami!

Jak to w życiu często bywa – gdy kończy się jeden etap, to pojawiają się nowe rzeczy. .

Nie wspominałam Wam wcześniej, ale wydaje się, że mamy już oficjalną decyzję – i za rok prawdopodobnie zaproszę Was do wspólnego oglądania pierwszego odcinka mojego nowego serialu – napisała gwiazda.

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ