Julia Wieniawa wystąpi w 11. edycji „Tańca z gwiazdami”?

Za nami dopiero pierwszy odcinek nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”, a już pojawiły się spekulacje na temat tego kto wystąpi w następnym sezonie. Być może jedną z gwiazd kolejnej odsłony tanecznego programu będzie Julia Wieniawa.

Aktualnie program już po raz dziesiąty możemy oglądać na antenie Polsatu. Wcześniej show emitowane było przez TVN i doczekało się w sumie trzynastu sezonów. Mogłoby się wydawać, że taneczne show wyczerpało już zasoby chętnych do udziału celebrytów, jednak jego producentom wciąż jakimś cudem udaje się skompletować obsadę. Możliwe, że już wkrótce w programie zobaczymy jedną z najpopularniejszych obecnie polskich gwiazd.

Julia Wieniawa chce wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”

Fani byłej dziewczyny Antka Królikowskiego mogą już zacierać ręce. Julia Wieniawa właśnie głośno wyraziła chęć wystąpienia w kolejnym „Tańcu z gwiazdami”. 21-latka nie ukrywa, że dzięki show mogłaby zrealizować swoją wielką pasję, jaką jest taniec, i zaprezentować na parkiecie kawałek całkiem niezłych umiejętności.

„Bardzo chcę iść do tego programu. Miałam już propozycje, ale do tej pory nie znalazłam czasu. Chciałam się skupić na kwestiach czysto zawodowych. Ale może już niebawem” – powiedziała Wieniawa.

„Kocham tańczyć, od zawsze to robiłam”

Wieniawa w wywiadzie wspomina, że oglądała „Taniec z gwiazdami” już jako kilkulatka. Marzyła wtedy, by móc zatańczyć w programie w takich samych kolorowych strojach.

Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i miałam takie poczucie „jakie cudowne sukienki, chcę wystąpić w tym programie”. Kocham tańczyć, od zawsze to robiłam – zdradziła w rozmowie z Plejadą.

Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa ma świetne poczucie rytmu. Próbkę jej talentu można było podziwiać na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, gdy szalała na parkiecie z Jackiem Jeschke, tanecznym partnerem Basi Kurdej-Szatan. Już wtedy wielu widzów pytało, kiedy Julia Wieniawa wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”.

https://www.instagram.com/p/B1x97hPlU51/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Julia Wieniawa jest już obecnie gwiazdą Polsatu – gra bowiem w nowym serialu „Zawsze warto”. Nie wiadomo więc czy prędko znajdzie czas na taneczne zmagania.

Zobacz również:

Źródło: Plejada / Fot. instagram.com/juliawieniawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ