Edyta Zając i Jakub Rzeżniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak rozwodzą się!

Od dłuższego czasu mówiło się o kryzysie w związku modelki Edyty Zając-Rzeźniczak i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Kobieta pierwszy raz zabrała w tej sprawie głos i potwierdziła plotki o rozwodzie. Czy jedna z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu rozstanie się?

Kiedy zaczął się kryzys?

Huczne wesele w 2016 roku, piękne zdjęcia na Instagramie, które obrazowały wspólne luksusowe życie i wizyty na ściankach nie zapowiadały nadchodzącego kryzysu. Problemy zaczęły się, gdy piłkarz wyjechał do Azerbejdżanu, gdzie z tamtejszym klubem Qarabağ Ağdam zdobył Mistrzostwo Azerbejdżanu. Już wtedy można było zauważyć, że na jego portalach społecznościowych pojawia się mniej zdjęć z żoną.

Podejrzenia, że piłkarz zdradził swoją żonę pojawiły się już jakiś czas temu. Rzeźniczak w jednym z wywiadów przyznał, że ma córkę, która nie pochodzi z jego małżeństwa. Oznajmił, że bierze czynny udział w wychowaniu swojego dziecka.

Komentarz Edyty

Modelka pierwszy raz skomentowała tę sytuację. W rozmowie z dziennikarzem programu „Dzień Dobry TVN” Mateuszem Hładkim przyznała, że złożyła pozew rozwodowy i przedsięwzięła kroki w celu zakończenia małżeństwa. Dodała, że była to najtrudniejsza decyzja w jej życiu. Z jej instagramowego profilu zniknęły zdjęcia z mężem i co więcej, usunęła także nazwisko, pozostając wyłącznie przy panieńskim.

Edyta Zając, jak mówi, nie chciała wcześniej komentować tej sprawy, by uniknąć niepotrzebnych plotek na ten trudny temat. Potwierdziła, że wiedziała o tym, że jej mąż ma dziecko z innego związku, ale nie chciała wypowiadać się w tej sprawie, bo to on powinien to uczynić.

Czy parze uda się rozstać w zgodzie?

Każdy, kto znalazł się w podobnej sytuacji wie, jak trudno pogodzić się ze zmianą i rozstaniem. Co więcej, w przypadku osób publicznych w grę wchodzą także komentarze i pytania ze strony mediów. Małżeństwu życzymy, by niezależnie od decyzji, jaką podejmą, pozostali w zgodzie i przyjaźni.

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....