Julia Wieniawa miała wypadek na planie. Jak to komentuje? „Faceci lubią koloryzować”

Julia Wieniawa o swojej nowej diecie! Czego teraz unika?

Julia Wieniawa regularnie ćwiczy, a także dba o swój codzienny jadłospis. Gwiazda zdradziła, że zrezygnowała z wielu produktów. Czego najbardziej unika?

Julia Wieniawa o swojej nowej diecie! Z czego zrezygnowała?

Julia Wieniawa często intensywnie ćwiczy, co sprawia, że może pochwalić się bardzo zgrabną sylwetką. Gwiazda również dba o swoją dietę. Chce odżywiać się jak najbardziej zdrowo. Zauważyła, że nie wszystkie produkty jej służą. Okazuje się, że artystka jest uczulona na laktozę.  A jak czuje się po glutenie?

Ja jestem uczulona na laktozę i nie sprawdziłam tego jeszcze przez badania na celiakię, ale ja jestem przekonana, że jestem uczulona na gluten ponieważ zawsze jak zjem gluten to po pierwsze puchnę- to jest związane z moją niedoczynnością tarczycy- a po drugie robią mi się jakieś plamki na skórze, to swędzi, to boli- zdradziła w rozmowie z „Faktem”.

https://www.instagram.com/p/BvqvRENhPdU/

Czułam depresję

Julia Wieniawa usłyszała, że jelita to drugi mózg i zgadza się z tym stwierdzeniem, gdyż ona sama źle czuje się po glutenie – jej jej smutno, czuje się senna.

„Jelita to drugi mózg podobno, tak moja trenerka mówi i rzeczywiście to działa. Jak kiedyś nie jadłam glutenu przez miesiąc i nagle zjadłam pizzę to dwa dni później czułam taką depresję, nie wiedziałam o co mi chodzi, było mi smutno. Poza tym jestem senna po takim glutenie, po dawce ogromnej mięsa. Takie jedzenie osłabia”- mówiła aktorka.

https://www.instagram.com/p/BvzTWFVBPn9/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ