Małgorzata Rozenek o gosposi

Małgorzata Rozenek o gosposi: “Z dużą wyrozumiałością podchodzi do naszych fanaberii”

Małgorzata Rozenek lubi zajmować się domowymi obowiązkami. Jednak gwiazda ma bardzo dużo obowiązków zawodowych, które nie pozwalają jej w pełni poświęcić się prowadzeniu domu. „Perfekcyjna Pani Domu” zdradziła, że pomagają jej dwie osoby w wychowaniu dzieci oraz gotowaniu i sprzątaniu. Co jeszcze powiedziała prezenterka?

Kto pomaga gwieździe w prowadzeniu domu?

Małgorzata Rozenek jest zapracowaną osobą. Gwiazda lubi zajmować się obowiązkami domowymi, jednak tym czynnościom nie może poświęcić zbyt wiele czasu. Celebrytka zdradziła, że w prowadzeniu domu pomagają jej dwie osoby.

Pani Bożenka nie tylko od wielu lat zajmuje się jej dziećmi, ale również gotuje dla całej rodziny. Dzięki temu Małgorzata Rozenek wie, że synom nie dzieje się krzywda. Chłopcy uwielbiają panią Bożenkę, ale jednocześnie czują przed nią respekt.

Gwiazda współpracuje również z panią Kasią, która przychodzi kilka razy w tygodniu i pomaga w obowiązkach domowych.

Pani Bożenka, niania, która jest z nami od dziewięciu lat. To osoba, dzięki której mogę spokojnie poświęcić się pracy, bo wiem, że ona wszystkiego dopilnuje. Chłopcy ją uwielbiają i czują przed nią respekt. Oprócz Bożenki jest też Kasia, która przychodzi dwa razy w tygodniu i pomaga mi w domowych obowiązkach” – mówi gwiazda.

Z dużą wyrozumiałością podchodzi do naszych fanaberii

Pani Bożenka woli tradycyjną polską kuchnię, ale z wyrozumiałością podchodzi do kulinarnych zwyczajów rodziny gwiazdy. Ostatnio przyrządza wegetariańskie potrawy. Jest otwarta na nowe doświadczenia w kuchni. Często rożnych nowych przepisów oraz wchodzi na kulinarne blogi.

“I chociaż sama jest zwolenniczką tradycyjnych polskich smaków, z dużą wyrozumiałością podchodzi do naszych fanaberii (śmiech). Gdy powiedziałam jej, że wszyscy przechodzimy na wegetarianizm, popatrzyła na mnie i z uśmiechem odpowiedziała: “No dobrze, trudno” (śmiech) … z zaciekawieniem nam się przygląda. Ale uczy się, sprawdza różne strony, szuka nowych przepisów” – tłumaczy Małgorzata Rozenek.

Wolicie sami zajmować się domem czy chętnie przekazalibyście komuś część swoich obowiązków? 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...