Jessica Mercedes o spotkaniu z Victorią Beckham

Jessica Mercedes o spotkaniu z Victorią Beckham! Jaka zachowywała się projektantka?

Jessica Mercedes niedawno brała udział w „New York Fashion Week”. To właśnie tam poznała Victorię Beckham. Blogerka została zaproszona na wywiad z projektantką, który trwał aż półtorej godziny. Jaka naprawdę jest była gwiazda zespołu „Spice Girls”? Jessica Mercedes uchyla rąbka tajemnicy!

Jessica Mercedes o spotkaniu z Victorią Beckham

Jessica Mercedes niedawno gościła na „New York Fashion Week”. Tam poznała Victorię Beckham, która zaprezentowała swoją nową kolekcję. Niektórzy dziennikarze oraz blogerzy modowi byli zaproszeni na rozmowę z projektantką. Wśród nich znalazła się właśnie Jessica Mercedes. Jak wyglądało to spotkanie?

„Dostałam wyjątkowe zaproszenie na New York Fashion Week przez Victorię Beckham. To był taki wywiad dla wybranych dziennikarek oraz blogerek, w którym mogłyśmy porozmawiać z Victorią o jej najnowszej kolekcji modowej i beauty, o inspiracjach, o tym, co będzie uważała za modne w kolejnych trendach. Zadałyśmy jej różne pytania. To był grupowy wywiad. Jeszcze czegoś takiego nie przeżyłam nigdy. Byłam w szoku, bo myślałam, że Victoria poświęci nam mało czasu, a to wszystko trwało około półtorej godziny, więc naprawdę sporo” – zdradziła Jessica Mercedes w rozmowie z „Party”.

Jak zachowywała się Victoria?

Victoria Beckham bardzo dba o swój wizerunek. Jednak rzadko się uśmiecha, więc wydaje się ponura i niedostępna, ale okazuje się, że gwiazda jest bardzo rozmowną osobą.

„Powiem szczerze, że byłam zaskoczona postawą Victorii Beckham. Jest perfekcjonistką, ma cały czas pod ręką makijażystę, który każdy kosmyk włosów jej poprawia. A oprócz tego, wbrew pozorom, jest bardzo rozmowna. Na zdjęciach wydaje się zamknięta w sobie, rzadko coś mówi, rzadko się uśmiecha. Na żywo bardzo pozytywna, inspirująca kobieta” – mówiła polska blogerka.

Czy ktoś towarzyszył Victorii podczas „New York Fashion Week”?

Byłej gwieździe zespołu „Spice Girls” towarzyszył mąż oraz syn. Wspierali projektantkę?

„David był przez pół wywiadu w okolicy, raz na mnie spojrzał i pomyślał: „Co to za wariatka tutaj siedzi w białych kozakach”. Widziałam też Brooklyna Beckhama. Było widać, że rodzinka, przewijała się, wspierała swoją mamę, ale to trudno ocenić jak jest naprawdę, jak jest w rodzinie. To jest show-biznes i każdy może grać rolę, jaką chce” – podsumowała Jessica Mercedes.

Czy chcielibyście być gośćmi na „New York Fashion Week” i poznać Victorię Beckham?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/jemerced/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ