Katarzyna Zielińska: Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień

Katarzyna Zielińska ostro na Instagramie: Żarty się skończyły! O co chodzi?

Katarzyna Zielińska pochwaliła się świetną figurą! Aktorka opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie w żółtym komplecie, a przy okazji apeluje: „Żarty się skończyły”. O co chodzi?

Katarzyna Zielińska ostro na Instagramie: Żarty się skończyły

Mimo, że dni są coraz dłuższe, to za oknem wciąż jest szaro i ponuro. Czy też już macie dość takiej pogody? Katarzyna Zielińska mówi już zimie stanowcze „nie”. W ramach protestu aktorka założyła skąpą kreację, która szybko zwróciła uwagę internautów.  Aktorka żartowała, że w żółtej stylizacji pojawi się na ulicy.

https://www.instagram.com/p/BP52ovUg6ai/

„Zmierzyłam dziś ten komplet u @lidiakalita i jutro wychodzę tak na ulicę. Żarty się skończyły, koniec zimy!!! Nakazuję, błagam, proszę ??? #niemażartów #jachcewiosne #pleasepleaseplease #spring #springflowers #spring2017 #wszystkozeSPRINGbrzmidobrze ???” – napisała gwiazda na Instagramie.

Fani są zachwyceni nowym kompletem gwiazdy. Zwracają uwagę na zgrabną figurę aktorki, a szczególnie na jej nogi.

„Czekam na fotkę z miasta ?”

„Super”,

„Ładnie?”

„Nóżki jak u sarenki, takie zgrabne” – pisali internauci.

Niestety do lata jeszcze musimy trochę poczekać 🙂

Czas na nową przygodę

Katarzyna Zielińska niedawno ogłosiła, że po dziesięciu latach odchodzi z „Barw Szczęścia”.  Aktorka długo zastanawiała się nad podjęciem tak radykalnej decyzji. W swoim oświadczeniu pisała, że serial rozpoczął u niej szczęśliwy etap w życiu.

„Człowiek potrzebuje zmian. Ja ich potrzebuję i Wy również. To daje napęd do nowych rzeczy. Ja wiem, że się spotkamy gdzie indziej. Mówię to Wam. (…) Mam nadzieję, że już za niedługi czas spotkamy się przed telewizorami. Trzymajcie za mnie. Będzie miło się z Wami znowu zobaczyć”.

Trzymamy kciuki za dalszą karierę aktorki i… też czekamy na lato! 🙂

 

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/katarzynazielinska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ