Juror „Tańca z gwiazdami” rozstał się z partnerką po 17 latach

Związek Michała Malitowskiego i Joanny Leunis to już przeszłość. Uwielbiany przez widzów juror „Tańca z Gwiazdami” od siedemnastu lat tworzył szczęśliwy związek z tancerką Joanną Leunis. Trzy lata temu urodziła im się córka, Lia Michele. O rozstaniu poinformowała tancerka na Facebooku.

Oświadczenie Joanny Leunis

O tym, że Joanna Leunis i Michał Malitowski nie są już razem dowiedzieliśmy się z wpisu tancerki na Facebooku:

– Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują już, nie tańczą i nie mieszkają razem. Joanna Leunis dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Joanna będzie mieszkała i pracowała poza Londynem i jak zwykle będzie kontynuować swoją pasjonującą pracę taneczną. Ma nadzieję, że wkrótce spotka się z wami wszystkimi i życzy wam wszystkiego najlepszego – czytamy na profilu Joanny Leunis.

https://www.facebook.com/jojolina.malina/posts/1603061669829969

Para nie tylko w życiu prywatnym

Joanna i Michał byli parą nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym – ich taneczne występy zachwycały fanów na całym świecie. Para m.in. dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzów świata w tańcach latynoamerykańskich. Kilka lat temu na Joanna Leunis i Michał Malitowski zostali rodzicami. W marcu 2016 roku na świecie pojawiła się ich córeczka Lia.

Juror „Tańca z gwiazdami” – Michał Malitowski, na razie nie skomentował rozstania.

Zobacz również:

Źródło: Facebook / Fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ