Julia Rosłanowska urodziła! Nie obyło się bez interwencji policji…

Julia Rosnowska urodziła! Nie obyło się bez interwencji policji…

Aktorka Julia Rosłanowska niewiele mówiła o swojej ciąży, ale o tym, jak przebiegała akcja porodowa wiemy już dużo więcej. Okazuje się, że przez pewien czas towarzyszyła jej policja! Co się stało?

Julia Rosnowska urodziła!

O ciąży Julii Rosnowskiej dowiedzieliśmy się w marcu tego roku. Aktorka niewiele mówiła na temat swojego błogosławionego stanu, jednak o porodzie napisała dużo! T był wyjątkowy czas, pełen strasznego bólu i wielkiej radości. Aktorka wie, że jest superbohaterką.

„No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc” – napisała aktorka.

No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad…

Opublikowany przez Julia Rosnowska Wtorek, 18 czerwca 2019

Nie obyło się bez interwencji policji…

Aktorka rodziła w domu. Pomagały jej dwie położne, doula i oczywiście ukochany gwiazdy, który przez wiele godzin nie odstępował jej na krok. Nie zabrakło nawet psich towarzyszy, a nawet… policji! 

“Miałam to ogromne szczęście, że podczas porodu byłam otoczona niesamowitą grupą wsparcia. Były ze mną dwie cudowne położne, które dały mi absolutne poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie ok – nawet w tych momentach, kiedy myślałam, że to się już nigdy nie skończy i nie ma opcji żebym dała radę. Jestem im niezwykle wdzięczna za to, że wszystko przebiegło pięknie i bezpiecznie. Była ze mną @czika_soofficial – najwspanialsza doula, jaką można sobie wymarzyć. Dziękuję Ci, Kochana, za tę moc i wsparcie. Twoja obecność była bezcenna. ❤️ I w końcu był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie… policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. ? Żarty na bok – dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

View this post on Instagram

“Mysterious hippie“ #throwback z wywczasu 🌞

A post shared by Julia Rosnowska (@julia.rosnowska) on

Jakie imię dla dziecka?

Okazuje się, że dziecko aktorki nie ma jeszcze imienia. Na razie gwiazda i jej partner przyzwyczajają się do sytuacji. Aktorka również przypomina, że kobiety mają niesamowitą moc, drzemie w nich ogromna siła i muszą walczyć o swoje prawa – poród może być piękny. 

“Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda… Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc! ???????? A wszystkim siostrom, które przygotowują się do porodu, chcę przypomnieć, żeby prosiły o to, czego potrzebują. Niezależnie jaką formę porodu wybrałyście – zapoznajcie się z prawami jakie wam przysługują i nie bójcie się o nie walczyć. Bo to naprawdę może być piękne doświadczenie” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Świeżo upieczonym rodzicom i maluszkowi życzymy wszystkiego najlepszego!

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...